MAPA STRONY KONTAKT KARTA SZKOŁY

Aktualności

Zamów bluzę czarniecczyka!

19 stycznia 2018

Bluzy Czarniecczyków to inicjatywa zapoczątkowana w 2013 roku przez Samorząd Uczniowski pod przewodnictwem Patryka Gąsiora, który jednocześnie jest twórcą dobrze wszystkim znanego wzoru. Nasze liceum było jedną z pierwszych szkół w regionie, a pierwszą w Chełmie, która postanowiła umożliwić uczniom podkreślać w taki sposób swoją przynależność do społeczności szkolnej. Przy wyborze producenta Zarząd Samorządu Uczniowskiego kierował się przede wszystkim jakością wykonania bluz, ale również warunkami współpracy. Wybór padł na Rascal Industry – producenta bluz szkolnych i akademickich z Krakowa, który stale pracuje nad ulepszaniem swoich produktów oraz ustawicznie rozszerza swoją ofertę.

Oprócz bluz czarniecczycy posiadają wysokiej jakości koszulki, stworzone z okazji X Zjazdu Wychowawców i Wychowanków Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Chełmie w stulecie istnienia naszej szkoły. Jako wzór wybrano czaplę projektu Patryka Gąsiora, która była oficjalnym symbolem identyfikacji wizualnej wszystkich wydarzeń zjazdowych 2015 roku.

Rokrocznie bluzy i koszulki trafiają do ponad dwustu uczniów, nauczycieli oraz absolwentów. Osoby zainteresowane zamówieniem bluzy lub nabyciem koszulki proszone są o kontakt z członkami zarządu Samorządu Uczniowskiego.

Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lo.chelm.pl
e-mail: liceum@1lo.chelm.pl