MAPA STRONY KONTAKT KARTA SZKOŁY

Aktualności

Rejonowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców

09 marca 2018

Blisko awansu do zawodów wojewódzkich byli szczypiorniści I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie, rozgrywając mecze Rejonowej Licealiady, które odbyły się w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie.

W zawodach wystartowało pięć ekip, które w wyniku losowania podzielono na dwie grupy. W grupie „A” znalazły się Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie, Zespół Szkół w Pisakach, Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej, natomiast w grupie ”B” – I LO w Chełmie oraz Zespół Szkół w Siedliszczu.

Po zwycięstwie 8:7 nad zespołem ZS w Siedliszczu nasza drużyna znalazła się w finale rozgrywek. Niestety, w najważniejszym pojedynku turnieju ulegliśmy ZSEiM w Chełmie 6:9, zajmując w konsekwencji II miejsce.

Drużyna I LO, którą opiekuje się p. prof. Tomasz Kociuba, wystąpiła w składzie: Patryk Chwała z kl. III d, Patryk Dubiel z kl. III e, Marcin Kazaniecki z kl. II c, Mateusz Mandziński z kl. III f, Jakub Marchwiany z kl. III f, Filip Mazur z kl. III f, Filip Skiba z kl. III c, Konrad Sokaluk z kl. III e, Jakub Swoboda z kl. II h, Dawid Walczuk z kl. III c, Adrian Woźniak z kl. III f.

Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lo.chelm.pl
e-mail: liceum@1lo.chelm.pl