Wydawnictwo zjazdowe

Jubileusz to niezwykłe wydarzenie, które stwarza okazję, by cofnąć się w czasie i ocenić dorobek nie tylko własny, ale wszystkich tych, którzy kreowali wizerunek naszej szkoły. Każdy uczeń czy pracownik kształtuje oblicze „Czarnieckiego”, współtworząc jego dorobek i klimat.

W związku z zaplanowanym na 11 – 13 września 2020 roku XI Zjazdem Wychowawców i Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Stefana Czarnieckiego oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Chełmie tradycyjnie powstaje „Księga Pamiątkowa Czarniecczyków” (VIII tom). Redaktorzy wydawnictwa zwracają się więc z prośbą o nadsyłanie materiałów wspomnieniowych i zdjęć (zeskanowanych lub oryginalnych). Wspomnienia dotyczące nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły, zapis niezwykłych wydarzeń, które być może zmieniły Państwa losy, niezwykłe fotografie można przekazywać drogą mailową na adres organizatorów: wicedyrektorzy@o2.pl lub deponować w sekretariacie szkoły. W trosce o szybki i sprawny przebieg procesu wydawniczego prosimy o wysyłanie materiałów wspomnieniowych wraz z pisemną zgodą właściciela praw autorskich na publikację w nieprzekraczalnym terminie do 31 maja 2020 roku.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!