MAPA STRONY KONTAKT KARTA SZKOŁY

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2017/2018

Nazwa zawodów / ranga / lokata / data / miejsceImię i nazwisko ucznia / uczniów w drużynieKlasaOpiekun
Drużynowe biegi przełajowe; miejskie;
II miejsce; 27.09.2017; Chełm
Kinga Cukrowska
Natalia Królikowska
Joanna Oberda
Julia Pitera
Zofia Płonkowska
Emilia Poliszuk
Justyna Strycharczuk
Aleksandra Ziętko
I e
I b
III c
II a
II a
III a
II a
I c
Monika Klimkowska
Drużynowe biegi przełajowe; miejskie; IV miejsce;
27.09.2017; Chełm
Tomasz Pawlikowski
Jakub Swoboda
Piotr Wieczorek
Patryk Stelmaszczuk
Kacper Lato
Mateusz Skuczyński
III c
II h
II h
I f
I g
I g
Aneta Wdowiak
Sztafetowe biegi przełajowe; miejskie; III miejsce;
03.10.2017; Chełm
Kinga Cukrowska
Natalia Królikowska
Joanna Oberda
Julia Pitera
Zofia Płonkowska
Emilia Poliszuk
Justyna Strycharczuk
Aleksandra Ziętko
I e
I b
III c
II a
II a
III a
II a
I c
Monika Klimkowska
Sztafetowe biegi przełajowe; miejskie; VII miejsce;
03.10.2017; Chełm
Tomasz Pawlikowski
Karol Skubisz
Seweryn Hałaj
Jakub Swoboda
Paweł Sokołowski
Krystian Wawryniuk
Oskar Jaworski
Patryk Stelmaszczuk
Kacper Lato
Mateusz Skuczyński
III c
III c
III c
II h
II h
II e
I d
I f
I g
I g
Aneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna – korespondencyjna; miejskie;
II miejsce;
09.10.2017; Chełm
Katarzyna Brus
Inga Chwedorczuk
Kinga Cukrowska
Natalia Królikowska
Oliwia Mroczek
Joanna Oberda
Klaudia Pawlik
Julia Pitera
Emilia Poliszuk
Weronika Sawicka
Julia Szmiłyk
Patrycja Tokarska
Kornelia Wacewicz
Aleksandra Wnuk
Klaudia Woźnicka
Aleksandra Ziętko
II a
I b
I e
I b
II b
III c
I d
II a
III a
III a
I a
I a
III c
II c
II f
I c
Monika Klimkowska
Szkolna Liga Lekkoatletyczna – korespondencyjna; miejskie; II miejsce; 09.10.2017; Chełm
Seweryn Hałaj
Tomek Pawlikowski
Adrian Palec
Patryk Czajka
Aleksander Włodarczyk
Kacper Lichotop
Krystian Wawryniuk
Jakub Swoboda
Piotr Wieczorek
Paweł Sokołowski
Łukasz Stocki
Patryk Stelmaszczuk
Maksymilian Niedźwiecki
Szymon Dufek
III c
III c
III d
III d

III d
II e
II e
II h
II h
II h
I d
I f

I g
I g
Aneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna – korespondencyjna; rejon;
VII miejsce; 10.10.2017; Zamość
Katarzyna Brus
Inga Chwedorczuk
Kinga Cukrowska
Oliwia Mroczek
Joanna Oberda
Klaudia Pawlik
Emilia Poliszuk
Weronika Sawicka
Julia Szmiłyk
Patrycja Tokarska
Kornelia Wacewicz
Klaudia Woźnicka
Aleksandra Ziętko
II a
II b
I e
II b
III c
I d
III a
III a
I a
I a
III c
II f
I c
Monika Klimkowska
Szkolna Liga Lekkoatletyczna – korespondencyjna; rejon; VII miejsce; 10.10.2017; Zamość
Seweryn Hałaj
Tomasz Pawlikowski
Adrian Palec
Patryk Czajka
Aleksander Włodarczyk
Kacper Lichotop
Jakub Swoboda
Piotr Wieczorek
Piotr Chudoba
Łukasz Stocki
Patryk Stelmaszczuk
Maksymilian Niedźwiecki
Szymon Dufek
Kacper Lato
Mateusz Skuczyński
III c
III c
III d
III d

III d
II e
II h
II h
II h
I d
I f

I g
I g
I g
I g
Aneta Wdowiak
Drużynowe Biegi Przełajowe; rejon; II miejsce; 24.10.2017; Chełm
Kinga Cukrowska
Natalia Królikowska
Joanna Oberda
Klaudia Pawlik
Julia Pitera
Zofia Płonkowska
Emilia Poliszuk
I e
I b
III c
I d
II a
II a
III a
Monika Klimkowska
Wojewódzkie Zawody Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni kulowej - zespołowo w kategorii szkół ponadgimnazjalnych; wojewódzkie; I miejsce; 26.10.2017; Lublin
Michał Nowosad
Mikołaj Nowosad
Damian Siedlecki
Mateusz Pruszkowski
III f
I c
I g
III e
Jan Dąbski
Wojewódzkie Zawody Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni kulowej - indywidualnie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych; wojewódzkie; II miejsce; 26.10.2017; LublinMichał NowosadIII fJan Dąbski
Drużynowe Biegi Przełajowe; województwo;
VIII miejsce; 27.10.2017; Adamów
Kinga Cukrowska
Dominika Mazurek
Joanna Oberda
Klaudia Pawlik
Emilia Poliszuk
Justyna Strycharczuk
I e
II c
III c
I d
II a
III a
Monika Klimkowska
XXVIII Bieg Niepodległości; miejskie; III miejsce; 09.11.2017; ChełmAleksandra Brudnowska
Katarzyna Dobrowolska
Patrycja Tokarska
Kinga Cukrowska
Estera Oleszczuk
Dominika Michalska
Natalia Zagórska
Dominika Mazurek
Joanna Oberda

I a

I a
I a
I e
II a
II a
II a
II c
III c
Monika Klimkowska
XXVIII Bieg Niepodległości; miejskie; IV miejsce; 09.11.2017; ChełmŁukasz Kusy
Łukasz Sawicki
Jakub Jaszcz
Krystian Wawryniuk
Dawid Białkowski
Karol Arcaba
Piotr Krawczyński
Paweł Siepsiak
Jakub Pietryczuk
Michał Otkała
Seweryn Hałaj
Karol Skubisz
Tomasz Pawlikowski
I g
II b
II d
II e
II e
II e
II e
II e
II e
III c
III c
III c
III c
Aneta Wdowiak
Licealiada w sztafetach pływackich dziewcząt; rejonowe; I miejsce; 28.11.2017; ChełmWeronika Borowiec
Karolina Dybcio
Emilia Dziedzic
Beata Furtak
Julia Nadolska
Anna Padowska
I f
I e
I e
I f
II d
I f
Joanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; rejonowe; I miejsce w stylu grzbietowym; 28.11.2017; ChełmJulia NadolskaII dJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; rejonowe; I miejsce w stylu motylkowym; 28.11.2017; ChełmWeronika BorowiecI fJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; rejonowe; I miejsce w stylu klasycznym; 28.11.2017; ChełmKarolina DybcioI eJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; rejonowe; I miejsce w stylu dowolnym; 28.11.2017; ChełmBeata FurtakI fJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; rejonowe; III miejsce w stylu klasycznym; 28.11.2017; Chełm Agnieszka KowalczukII gJoanna Dąbska
Licealiada w sztafetach pływackich chłopców; rejonowe; II miejsce; 28.11.2017; ChełmJonasz Borowiec
Maciej Fornal
Filip Gębicki
Mateusz Kołodziejczyk
Rafał Prus
Mateusz Siejo
II g
II h
I f

II h
III d
II g
Zdzisław Jaroszczuk
Licealiada w pływaniu chłopców - zawody indywidualne; rejonowe; I miejsce w stylu klasycznym; 28.11.2017; ChełmMateusz SiejoII gZdzisław Jaroszczuk
Licealiada w pływaniu chłopców - zawody indywidualne; rejonowe; II miejsce w stylu dowolnym; 28.11.2017; ChełmMateusz KołodziejczykII hZdzisław Jaroszczuk
Licealiada w pływaniu chłopców - zawody indywidualne; rejonowe; II miejsce w stylu motylkowym; 28.11.2017; ChełmFilip GębickiI fZdzisław Jaroszczuk
Licealiada w pływaniu chłopców - zawody indywidualne; rejonowe; V miejsce w stylu grzbietowym; 28.11.2017; ChełmPiotr ChudobaII hZdzisław Jaroszczuk
Licealiada w sztafetach pływackich dziewcząt; wojewódzkie; II miejsce; 07.12.2017; LublinWeronika Borowiec
Karolina Dybcio
Emilia Dziedzic
Beata Furtak
Julia Nadolska
Anna Padowska
I f
I e
I e
I f
II d
I f
Joanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; wojewódzkie; III miejsce w stylu grzbietowym; 07.12.2017; LublinJulia NadolskaII dJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; wojewódzkie; IV miejsce w stylu motylkowym; 07.12.2017; LublinWeronika BorowiecI fJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; wojewódzkie; IV miejsce w stylu klasycznym; 07.12.2017; LublinKarolina DybcioI eJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; wojewódzkie; VI miejsce w stylu dowolnym; 07.12.2017; LublinBeata FurtakI fJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; wojewódzkie; XI miejsce w stylu klasycznym; 07.12.2017; LublinAgnieszka KowalczukII gJoanna Dąbska
Licealiada w sztafetach pływackich chłopców; wojewódzkie; IX miejsce; 07.12.2017; LublinJonasz Borowiec
Maciej Fornal
Filip Gębicki
Mateusz Kołodziejczyk
Michał Kowalczuk
Mateusz Siejo
II g
II h
I f

II h
I f
II g
Zdzisław Jaroszczuk
Licealiada w pływaniu chłopców - zawody indywidualne; wojewódzkie; III miejsce w stylu klasycznym; 07.12.2017; LublinMateusz SiejoII gZdzisław Jaroszczuk
Licealiada w pływaniu chłopców - zawody indywidualne; wojewódzkie; VIII miejsce w stylu motylkowym; 07.12.2017; LublinFilip GębickiI fZdzisław Jaroszczuk
Licealiada w pływaniu chłopców - zawody indywidualne; wojewódzkie; XV miejsce w stylu dowolnym; 07.12.2017; LublinMateusz KołodziejczykII hZdzisław Jaroszczuk
Licealiada w halowej piłce nożnej dziewcząt; miejskie;
I miejsce; 12.12.2017; Chełm
Klaudia Biała
Weronika Celińska
Magdalena Guz
Katarzyna Kiwińska
Aleksandra Kuźmińska
Julia Lewandowska
Maja Lik
Katarzyna Lisiecka
Patrycja Rafalska
II c
II f
II e
I d

I d
I d
II b
II h
I e
Tomasz Kociuba
Licealiada w halowej piłce nożnej chłopców; miejskie;
V - VI miejsce; 14.12.2017; Chełm
Dawid Bereda
Mariusz Jaroszek
Jakub Jaszcz
Szymon Krasowski
Mateusz Kruszewski
Maciej Kuczyński
Szymon Niemczuk
Przemysław Pieczonka
Robert Siarnik
Mateusz Wiewióra
I d
II d
II d
III b
II f
III d
III b

III d
III e
II f
Tomasz Kociuba
Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt - drużynowo; rejonowe;
I miejsce; 15.02.2018; Włodawa
Magdalena Guz
Patrycja Judczyc
II e
II d
Tomasz Kociuba
Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt; miejskie; I miejsce; 15.02.2018; ChełmKatarzyna Dobrowolska
Aleksandra Makuch
Anna Padowska
Klaudia Pawlik
Zofia Płonkowska
Katarzyna Skiba
Róża Stafińska
Klaudia Suryś
Julia Szulc

I a
III e
I f
I d
II a
III d
I b
I d
I f
Joanna Dąbska
Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt; miejskie; III miejsce; 19.02.2018; ChełmMartyna Bereza
Klaudia Biała
Katarzyna Dobrowolska
Kornelia Goszczyńska
Katarzyna Kiwińska
Jagoda Lipińska
Patrycja Martyniuk
Patrycja Rafalska
Weronika Sokół
Natalia Ufniarz
Jessika Wawrynek
III c
II c

I a

I a
I d
II f
II g
I e
II h
II d
II d
Monika Klimkowska
Licealiada w piłce ręcznej chłopców; miejskie; II miejsce; 26.02.2018; ChełmPatryk Chwała
Patryk Dubiel
Marcin Kazaniecki
Mateusz Mandziński
Jakub Marchwiany
Filip Mazur
Filip Skiba
Konrad Sokaluk
Jakub Swoboda
Dawid Walczuk
Adrian Woźniak

III d
III e
II c
III f
III f
III f
III c
III e
II h
III c
III f

Tomasz Kociuba
Licealiada w piłce siatkowej chłopców; rejonowe; III miejsce; 01.03.2018; ChełmPatryk Czajka
Dawid Dworak
Marcin Kazaniecki
Paweł Krupa
Kacper Sitarz
Karol Skubisz
Grzegorz Usydus
Dawid Walczuk
Aleksander Włodarczyk
III d
III f
II c
II a
III a
III c
III f
III c

III d
Jarosław Betiuk
Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt - drużynowo; wojewódzkie;
IX miejsce; 28.02.2018; Hrubieszów
Magdalena Guz
Patrycja Judczyc
Maja Lik
II e
II d
II b
Tomasz Kociuba
Licealiada w koszykówce chłopców; miejskie; I miejsce; 6-7.03.2018; ChełmDawid Dworak
Marcin Kazaniecki
Dawid Klimczuk
Kamil Kretowicz
Mateusz Mandziński
Jakub Marchwiany
Filip Mazur
Jakub Miszczuk
Michał Nowosad
Bartłomiej Sawa
Filip Skiba
Konrad Sokaluk
Łukasz Stocki
Grzegorz Usydus
III f
II c
I c
III f
III f
III f
III f
III b
III f
III f
III c
III e
I d
III f
Zdzisław Jaroszczuk
Licealiada w piłce ręcznej chłopców; rejonowe; II miejsce; 9.03.2018; ChełmPatryk Chwała
Patryk Dubiel
Marcin Kazaniecki
Mateusz Mandziński
Jakub Marchwiany
Filip Mazur
Filip Skiba
Konrad Sokaluk
Jakub Swoboda
Dawid Walczuk
Adrian Woźniak
III d
III e
II c
III f
III f
III f
III c
III e
II h
III c
III f
Tomasz Kociuba
Licealiada w koszykówce dziewcząt; miejskie; II miejsce; 19.03.2018; ChełmJulia Bitner
Paula Bochen
Klaudia Bojkowska
Weronika Celińska
Katarzyna Dobrowolska
Nikoleta Grądkowska
Natalia Krawczyk
Patrycja Kubina
Julia Młynarczyk
Aleksandra Mroczko
Klaudia Pawlik
Wiktoria Raczyńska
Patrycja Rafalska
Róża Stafińska
Kinga Stangryciuk
Julia Szulc
Weronika Torbiczuk
Zuzanna Wojtiuk
II g
II h
I e
II f

I a
II e
II e
I d
I f
I a
I d
I a
I e
I b
I g
I f
II e
I c
Marta Sadowska
Licealiada w halowej piłce nożnej dziewcząt; rejonowe;
III miejsce; 21.03.2018; Chełm
Weronika Celińska
Magdalena Guz
Katarzyna Kiwińska
Aleksandra Kuźmińska
Julia Lewandowska
Maja Lik
Katarzyna Lisiecka
Patrycja Rafalska
Klaudia Woźnicka
II f
II e
I d

I d
I d
II b
II h
I e
II f
Tomasz Kociuba
Licealiada w koszykówce dziewcząt; rejonowe; I miejsce; 5.04.2018; ChełmJulia Bitner
Paula Bochen
Klaudia Bojkowska
Katarzyna Dobrowolska
Nikoleta Grądkowska
Natalia Krawczyk
Patrycja Kubina
Julia Młynarczyk
Aleksandra Mroczko
Klaudia Pawlik
Wiktoria Raczyńska
Patrycja Rafalska
Róża Stafińska
Kinga Stangryciuk
Julia Szulc
Zuzanna Wojtiuk
II g
II h
I e

I a
II e
II e
I d
I f
I a
I d
I a
I e
I b
I g
I f
I c
Marta Sadowska
Licealiada w koszykówce chłopców; rejonowe; I miejsce; 6.04.2018; ChełmDawid Dworak
Marcin Kazaniecki
Kamil Kretowicz
Mateusz Mandziński
Jakub Marchwiany
Jakub Miszczuk
Michał Nowosad
Bartłomiej Sawa
Filip Skiba
Konrad Sokaluk
Łukasz Stocki
Grzegorz Usydus
III f
II c
III f
III f
III f
III b
III f
III f
III c
III e
I d
III f
Zdzisław Jaroszczuk
Licealiada w koszykówce dziewcząt; wojewódzkie; IV miejsce; 10.04.2018; Biała PodlaskaJulia Bitner
Paula Bochen
Klaudia Bojkowska
Katarzyna Dobrowolska
Nikoleta Grądkowska
Natalia Krawczyk
Patrycja Kubina
Julia Młynarczyk
Aleksandra Mroczko
Klaudia Pawlik
Wiktoria Raczyńska
Patrycja Rafalska
Róża Stafińska
Kinga Stangryciuk
Julia Szulc
Zuzanna Wojtiuk
II g
II h
I e

I a
II e
II e
I d
I f
I a
I d
I a
I e
I b
I g
I f
I c
Marta Sadowska
Licealiada w koszykówce chłopców; wojewódzkie; V miejsce; 12.04.2018; ChełmDawid Dworak
Marcin Kazaniecki
Kamil Kretowicz
Mateusz Mandziński
Jakub Marchwiany
Filip Mazur
Jakub Miszczuk
Michał Nowosad
Bartłomiej Sawa
Filip Skiba
Konrad Sokaluk
Łukasz Stocki
Grzegorz Usydus
III f
II c
III f
III f
III f
III f
III b
III f
III f
III c
III e
I d
III f
Zdzisław Jaroszczuk
Licealiada w piłce nożnej dziewcząt; miejskie;
I miejsce; 12.04.2018; Chełm
Klaudia Biała
Weronika Celińska
Magdalena Guz
Katarzyna Kiwińska
Aleksandra Kuźmińska
Julia Lewandowska
Maja Lik
Patrycja Rafalska
Klaudia Woźnicka
II c
II f
II e
I d

I d
I d
II b
I e
II f
Tomasz Kociuba
Licealiada w piłce nożnej dziewcząt; rejonowe;
I miejsce; 18.04.2018; Chełm
Klaudia Biała
Weronika Celińska
Magdalena Guz
Katarzyna Kiwińska
Aleksandra Kuźmińska
Julia Lewandowska
Maja Lik
Patrycja Rafalska
Klaudia Woźnicka
II c
II f
II e
I d

I d
I d
II b
I e
II f
Tomasz Kociuba
57. Wojewódzkie Zawody Strzeleckie "O Srebrne Muszkiety"; wojewódzkie; I miejsce; 24.04.2018; Kębło k. LublinaMichał Nowosad
Mateusz Pruszkowski
Damian Siedlecki
III f
III e
I g
Jan Dąbski
Licealiada w piłce nożnej dziewcząt; wojewódzkie;
V miejsce; 24.04.2018; Łęczna
Klaudia Biała
Weronika Celińska
Magdalena Guz
Katarzyna Kiwińska
Aleksandra Kuźmińska
Julia Lewandowska
Maja Lik
Patrycja Rafalska
Klaudia Woźnicka
II c
II f
II e
I d

I d
I d
II b
I e
II f
Tomasz Kociuba
Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt; rejonowe;
II miejsce; 10.05.2018; Chełm
Kinga Cukrowska
Natalia Królikowska
Dominika Mazurek
Klaudia Pawlik
Julia Sapko
Justyna Strycharczuk
Nikola Tatys
Aleksandra Ziętko
I e
I b
II c
I d
I g
II a
II c
I c
Monika Klimkowska
Drużynowe biegi przełajowe chłopców; rejonowe;
V miejsce; 10.05.2018; Chełm
Szymon Dufek
Mariusz Jaroszek
Kacper Lato
Maksymilian Niedźwiecki
Mateusz Rachańczyk
Łukasz Sawicki
Patryk Stelmaszczuk
Jakub Swoboda
Krystian Wawryniuk
I g
II d
I g

I g
II b
II b
I f
II h
II e
Aneta Wdowiak
Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt; wojewódzkie;
X miejsce; 22.05.2018; Tomaszów Lubelski
Kinga Cukrowska
Natalia Królikowska
Dominika Mazurek
Klaudia Pawlik
Justyna Strycharczuk
Aleksandra Ziętko
I e
I b
II c
I d
II a
I c
Monika Klimkowska
Szkolna Liga Strzelecka; wojewódzkie; II miejsce; 29.05.2018; LublinMichał Nowosad
Mateusz Pruszkowski
Damian Siedlecki
III f
III e
I g
Jan Dąbski
Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt (II rzut); miejskie i rejonowe; II miejsce; 06.06.2018; ChełmKatarzyna Brus
Inga Chwedorczuk
Kinga Cukrowska
Karolina Daniel
Nikoleta Grądkowska
Natalia Królikowska
Oliwia Mroczek
Paulina Nowak
Klaudia Pawlik
Dominika Pruszkowska
Sylwia Sulej
Nikola Tatys
Patrycja Tokarska
Aleksandra Ziętko
II a
II b
I e
I e
II e
I b
II b
II c
I d

I f
II d
II c
I a
I c
Monika Klimkowska
Szkolna Liga Lekkoatletyczna chłopców (II rzut); miejskie i rejonowe; III miejsce; 06.06.2018; ChełmDawid Bereda
Kacper Chochół
Szymon Dufek
Oskar Jaworski
Łukasz Kusy
Kacper Lato
Amadeusz Miazga
Dawid Samek
Łukasz Sawicki
Łukasz Stocki
Jakub Swoboda
Krystian Wawryniuk
Adam Wójcik
I d
I g
I g
I d
I g
I g
I d
I g
II b
I d
II h
II e
II g
Aneta Wdowiak
IV Wojewódzkie Mistrzostwa Strzeleckie z Broni Pneumatycznej Szkół Województwa Lubelskiego; wojewódzkie; III miejsce; 06.06.2018; Lublin Michał Nowosad
Mateusz Pruszkowski
Damian Siedlecki
III f
III e
I g
Jan Dąbski
Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt (II rzut); wojewódzkie; IV miejsce; 12.06.2018; PuławyJulia Boczkowska
Katarzyna Brus
Inga Chwedorczuk
Karolina Daniel
Katarzyna Dobrowolska
Nikoleta Grądkowska
Natalia Królikowska
Oliwia Mroczek
Dominika Pruszkowska
Justyna Strycharczuk
Patrycja Tokarska
Klaudia Woźnicka
Aleksandra Ziętko
I c
II a
II b
I e

I a
II e
I b
II b

I f
II a
I a
II f
I c
Monika Klimkowska
Powrót