MAPA STRONY KONTAKT KARTA SZKOŁY

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2019/2020

Nazwa zawodów / ranga / lokata / data / miejsceImię i nazwisko ucznia / uczniów w drużynieOpiekun
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta (drużynowo); miejskie;
II miejsce; 2.10.2019; Chełm
Kinga Cukrowska
Martyna Fabiańczyk
Martyna Kostecka
Julia Kraczkowska
Katarzyna Magryta
Julia Sapko
Kinga Sienkiewicz
Katarzyna Szumska
Monika Klimkowska
Aneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - Sztafetowe Biegi Przełajowe - chłopcy (drużynowo); miejskie;
IV miejsce; 2.10.2019; Chełm
Łukasz Bańka
Sebastian Blacha
Mateusz Blinowski
Filip Gębicki
Miłosz Kowalczyk
Szymon Luchowski
Mikołaj Oskierko
Jakub Seniuk
Patryk Stelmaszczuk
Aneta Wdowiak
Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin "O Puchar z Żeliwa"; ogólnopolskie; I miejsce w kat. do lat 15 - 60 kg dziewcząt; 6.10.2019; KońskieOliwia CeglińskaMarcin Żyliński
Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt; rejonowe; III miejsce (drużynowo); 8.10.2019; ChełmKinga Cukrowska
Karolina Daniel
Katarzyna Dobrowolska
Martyna Fabiańczyk
Katarzyna Magryta
Nikola Oleksiejuk
Amelia Oleszczyńska
Kamila Osińska
Kinga Sienkiewicz
Agnieszka Szewczyk
Katarzyna Szumska
Patrycja Tokarska
Gabriela Zosiuk
Monika Klimkowska
Aneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna chłopców; rejonowe; III miejsce (drużynowo); 8.10.2019; ChełmŁukasz Bańka
Mateusz Blinowski
Kacper Chochół
Szymon Dufek
Marcin Hałaj
Norbert Hurko
Jakub Jodłowski
Miłosz Kowalczyk
Szymon Luchowski
Karol Łubkowski
Mikołaj Oskierko
Wojciech Radzicki
Jakub Seniuk
Karol Sławiński
Patryk Stelmaszczuk
Łukasz Stocki
Łukasz Tatarczak
Aneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt indywidualnie; rejonowe; II miejsce w biegu na 100 m; 8.10.2019; ChełmMartyna FabiańczykAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt indywidualnie; rejonowe; II miejsce w biegu na 400 m; 8.10.2019; ChełmAmelia OleszczyńskaAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt indywidualnie; rejonowe; II miejsce w skoku w dal; 8.10.2019; ChełmKatarzyna MagrytaAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt indywidualnie; rejonowe; II miejsce w sztafecie 4 x 100 m; 8.10.2019; ChełmMartyna Fabiańczyk
Katarzyna Magryta
Amelia Oleszczyńska
Kamila Osińska [R]
Patrycja Tokarska
Aneta Wdowiak
Monika Klimkowska
Szkolna Liga Lekkoatletyczna chłopców indywidualnie; rejonowe; I miejsce w biegu na 400 m; 8.10.2019; ChełmŁukasz BańkaAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna chłopców indywidualnie; rejonowe; III miejsce w biegu na 100 m; 8.10.2019; ChełmŁukasz StockiAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna chłopców indywidualnie; rejonowe; II miejsce w skoku w dal; 8.10.2019; ChełmSzymon DufekAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna chłopców indywidualnie; rejonowe; I miejsce w sztafecie rozstawnej 4 x 100 m; 8.10.2019; ChełmŁukasz Bańka
Szymon Dufek
Norbert Hurko [R]
Szymon Luchowski
Łukasz Stocki
Aneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt indywidualnie; wojewódzkie; IV miejsce w sztafecie 4 x 100 m; 16.10.2019; LublinMartyna Fabiańczyk
Katarzyna Magryta
Amelia Oleszczyńska
Patrycja Tokarska [R]
Aleksandra Ziętko
Aneta Wdowiak
Monika Klimkowska
Szkolna Liga Lekkoatletyczna chłopców indywidualnie; wojewódzkie; III miejsce w sztafecie 4 x 100 m; 16.10.2019; LublinŁukasz Bańka
Szymon Dufek
Norbert Hurko [R]
Szymon Luchowski
Łukasz Stocki
Aneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna chłopców indywidualnie; wojewódzkie; V miejsce w biegu na 100 m; 16.10.2019; LublinŁukasz StockiAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt indywidualnie; wojewódzkie; V miejsce w skoku w dal; 16.10.2019; LublinKatarzyna MagrytaAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt indywidualnie; wojewódzkie; IX miejsce w biegu na 400 m; 16.10.2019; LublinAmelia OleszczyńskaAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna chłopców indywidualnie; wojewódzkie; IX miejsce w skoku w dal; 16.10.2019; LublinSzymon DufekAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt indywidualnie; wojewódzkie; XII miejsce w biegu na 100 m; 16.10.2019; LublinMartyna FabiańczykAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna chłopców indywidualnie; wojewódzkie; XII miejsce w biegu na 400 m; 16.10.2019; LublinŁukasz BańkaAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta (drużynowo); rejonowe;
II miejsce; 18.10.2019; Chełm
Kinga Cukrowska
Zuzanna Dąbrowska
Katarzyna Magryta
Amelia Oleszczyńska
Martyna Rostecka
Kinga Sienkiewicz
Katarzyna Szumska
Gabriela Zosiuk
Monika Klimkowska
Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin; międzynarodowe; II miejsce w kategorii do lat 15 - 60 kg dziewcząt; 19.10.2019; Skarżysko - KamiennaOliwia CeglińskaMarcin Żyliński
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - Sztafetowe Biegi Przełajowe 8 x 800 m - dziewczęta (drużynowo); wojewódzkie;
XI miejsce; 25.10.2019; Tomaszów Lubelski
Zuzanna Dąbrowska
Katarzyna Magryta
Nikola Oleksiejuk
Martyna Rostecka
Kinga Sienkiewicz
Katarzyna Szumska
Patrycja Tokarska
Michalina Wawrzyk
Gabriela Zosiuk
Monika Klimkowska
IKO Polish Open Ostróda 2019; międzynarodowe; I miejsce w kategorii 14 - 15 lat - 60 kg dziewcząt; 26.10.2019; OstródaPatrycja MielniczukBartłomiej Zakrzewski
Licealiada w badmintonie drużynowym chłopców; rejonowe; II miejsce; 6.11.2019; Ludwin k. Łęcznej Adrian Dziewa
Piotr Grządkowski
Jarosław Betiuk
Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin z Okazji Święta Niepodległości; międzynarodowe; I miejsce w kumite (walka) w kategorii junior młodszy powyżej 55 kg dziewcząt; 10.11.2019; BiłgorajPatrycja MielniczukBartłomiej Zakrzewski
Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin z Okazji Święta Niepodległości; międzynarodowe; II miejsce kata (układy formalne) w kategorii junior młodszy powyżej 55 kg dziewcząt; 10.11.2019; BiłgorajPatrycja MielniczukBartłomiej Zakrzewski
Powrót