MAPA STRONY KONTAKT KARTA SZKOŁY

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2018/2019

Nazwa zawodów / ranga / lokata / data / miejsceImię i nazwisko ucznia / uczniów w drużynieOpiekun
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - dziewczęta (drużynowo); rejonowe;
II miejsce; 05.09.2018; Chełm
Julia Boczkowska
Katarzyna Brus
Inga Chwedorczuk
Kinga Cukrowska
Zuzanna Dąbrowska
Martyna Fabiańczyk
Ewelina Klekot
Katarzyna Magryta
Oliwia Mroczek
Gabriela Niemczuk
Zuzanna Parada
Martyna Rostecka
Patrycja Tokarska
Aleksandra Ziętko
Monika Klimkowska
Aneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - dziewczęta (indywidualnie) - bieg na dystansie 400 m; rejonowe;
I miejsce; 05.09.2018; Chełm
Aleksandra ZiętkoAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - dziewczęta (indywidualnie) - sztafeta 4 X 100 m; rejonowe;
I miejsce; 05.09.2018; Chełm
Martyna Fabiańczyk
Katarzyna Magryta
Zuzanna Parada
Aleksandra Ziętko
Aneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - dziewczęta (indywidualnie) - bieg na dystansie 100 m; rejonowe;
II miejsce; 05.09.2018; Chełm
Martyna FabiańczykAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - dziewczęta (indywidualnie) - bieg na dystansie 100 m; rejonowe;
III miejsce; 05.09.2018; Chełm
Katarzyna MagrytaAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - chłopcy (drużynowo); rejonowe;
III miejsce; 05.09.2018; Chełm
Kacper Chochół
Szymon Dufek
Marcin Hałaj
Krzysztof Iwańczuk
Mariusz Jaroszek
Szymon Kamiński
Kacper Lato
Maciej Olszak
Kacper Poźniak
Wojciech Radzicki
Mateusz Skuczyński
Patryk Stelmaszczuk
Łukasz Stocki
Jakub Swoboda
Piotr Wieczorek
Aneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - chłopcy (indywidualnie) - bieg na dystansie 100 m; rejonowe;
I miejsce; 05.09.2018; Chełm
Łukasz StockiAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - chłopcy (indywidualnie) - skok w dal; rejonowe;
I miejsce; 05.09.2018; Chełm
Szymon DufekAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - chłopcy (indywidualnie) - sztafeta 4 x 100 m; rejonowe;
I miejsce; 05.09.2018; Chełm
Szymon Dufek
Krzysztof Iwańczuk
Maciej Olszak
Łukasz Stocki
Aneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - dziewczęta (drużynowo); wojewódzkie;
III miejsce; 11.10.2018; Lublin
Katarzyna Brus
Kinga Cukrowska
Karolina Daniel
Zuzanna Dąbrowska
Martyna Fabiańczyk
Ewelina Klekot
Julia Kraczkowska
Katarzyna Magryta
Oliwia Mroczek
Gabriela Niemczuk
Zuzanna Parada
Maria Pyzel
Martyna Rostecka
Klaudia Woźnicka
Aleksandra Ziętko
Monika Klimkowska
Aneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - dziewczęta (indywidualnie) - sztafeta 4 X 100 m; wojewódzkie;
II miejsce; 11.10.2018; Lublin
Martyna Fabiańczyk
Katarzyna Magryta
Zuzanna Parada
Aleksandra Ziętko
Aneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - dziewczęta (indywidualnie) - bieg na dystansie 400 m; wojewódzkie;
II miejsce; 11.10.2018; Lublin
Aleksandra ZiętkoAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - chłopcy (indywidualnie) - skok w dal; wojewódzkie;
IV miejsce; 11.10.2018; Lublin
Szymon DufekAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - chłopcy (indywidualnie) - sztafeta 4 X 100 m; wojewódzkie;
V miejsce; 11.10.2018; Lublin
Szymon Dufek
Krzysztof Iwańczuk
Maciej Olszak
Łukasz Stocki
Aneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - chłopcy (indywidualnie) - bieg na dystansie 100 m; wojewódzkie;
VI miejsce; 11.10.2018; Lublin
Łukasz StockiAneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta (drużynowo); miejskie;
II miejsce; 27.09.2018; Chełm
Julia Boczkowska
Kinga Cukrowska
Martyna Fabiańczyk
Julia Kraczkowska
Katarzyna Magryta
Julia Pitera
Magdalena Prościńska
Daria Przymirska
Martyna Rostecka
Justyna Strycharczuk
Aleksandra Ziętko
Monika Klimkowska
Aneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - Sztafetowe Biegi Przełajowe - chłopcy (drużynowo); miejskie;
V miejsce; 27.09.2018; Chełm
Sebastian Blacha
Mateusz Blinowski
Mariusz Jaroszek
Ernest Jonaszek
Szymon Kamiński
Mateusz Łuszczyk
Wojciech Ostrowski
Jakub Swoboda
Piotr Wieczorek
Aneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta (drużynowo); rejonowe;
II miejsce; 03.10.2018; Chełm
Julia Boczkowska
Kinga Cukrowska
Martyna Fabiańczyk
Julia Kraczkowska
Katarzyna Magryta
Julia Pitera
Magdalena Prościńska
Daria Przymirska
Martyna Rostecka
Justyna Strycharczuk
Aleksandra Ziętko
Monika Klimkowska
Aneta Wdowiak
Szkolna Liga Lekkoatletyczna - Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta (drużynowo); wojewódzkie;
XII miejsce; 18.10.2018; Tomaszów Lubelski
Julia Boczkowska
Kinga Cukrowska
Martyna Fabiańczyk
Julia Kraczkowska
Katarzyna Magryta
Julia Pitera
Magdalena Prościńska
Daria Przymirska
Martyna Rostecka
Justyna Strycharczuk
Aleksandra Ziętko
Monika Klimkowska
Aneta Wdowiak
Wojewódzkie Zawody Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni kulowej - zespołowo w kategorii szkół ponadgimnazjalnych; wojewódzkie; III miejsce; 23.10.2018; KębłoMiłosz Drozda
Julia Kędzierawska
Mikołaj Nowosad
Kacper Pofelski
Jan Dąbski (MKS "Dragon" Chełm)
XXIX Bieg Niepodległości - zawody indywidualne; miejskie; III miejsce; 09.11.2018; ChełmKinga CukrowskaMonika Klimkowska
XXIX Bieg Niepodległości - zawody indywidualne; miejskie; IV miejsce; 09.11.2018; ChełmMartyna RosteckaMonika Klimkowska
XXIX Bieg Niepodległości - zawody indywidualne; miejskie; VI miejsce; 09.11.2018; ChełmPatryk StelmaszczukAneta Wdowiak
Licealiada w halowej piłce nożnej dziewcząt; miejskie;
II miejsce; 14.11.2018; Chełm
Klaudia Biała
Weronika Celińska
Magdalena Guz
Katarzyna Kiwińska
Aleksandra Kuźmińska
Julia Lewandowska
Gabriela Niemczuk
Patrycja Rafalska
Amelia Skowron
Tomasz Kociuba
Licealiada w halowej piłce nożnej chłopców; miejskie;
III miejsce; 15-16.11.2018; Chełm
Piotr Adamski
Jakub Chlebiuk
Bartosz Dejneka
Mariusz Jaroszek
Jakub Jodłowski
Mateusz Kruszewski
Kacper Lato
Maciej Olszak
Mateusz Skuczyński
Mateusz Wiewióra
Tomasz Kociuba
Licealiada w sztafetach pływackich dziewcząt; rejonowe; I miejsce; 19.11.2018; ChełmWeronika Borowiec
Karolina Dybcio
Emilia Dziedzic
Beata Furtak
Oliwia Kozłowska
Julia Nadolska
Anna Padowska
Joanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; rejonowe; I miejsce w stylu grzbietowym; 19.11.2018; ChełmJulia NadolskaJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; rejonowe; I miejsce w stylu motylkowym; 19.11.2018; ChełmWeronika BorowiecJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; rejonowe; I miejsce w stylu klasycznym; 19.11.2018; ChełmKarolina DybcioJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; rejonowe; I miejsce w stylu dowolnym; 19.11.2018; ChełmBeata FurtakJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; rejonowe; II miejsce w stylu klasycznym; 19.11.2018; ChełmAgnieszka KowalczukJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; rejonowe; II miejsce w stylu grzbietowym; 19.11.2018; ChełmAnna PadowskaJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; rejonowe; III miejsce w stylu motylkowym; 19.11.2018; ChełmKinga CukrowskaJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; rejonowe; III miejsce w stylu klasycznym; 19.11.2018; ChełmEmilia DziedzicJoanna Dąbska
Licealiada w sztafetach pływackich chłopców; rejonowe; I miejsce; 19.11.2018; ChełmJonasz Borowiec
Filip Gębicki
Mateusz Kołodziejczyk
Luca Russo
Mateusz Siejo
Maciej Zając
Zdzisław Jaroszczuk
Licealiada w pływaniu chłopców - zawody indywidualne; rejonowe; I miejsce w stylu klasycznym; 19.11.2018; ChełmMateusz SiejoZdzisław Jaroszczuk
Licealiada w pływaniu chłopców - zawody indywidualne; rejonowe; I miejsce w stylu motylkowym; 19.11.2018; ChełmFilip GębickiZdzisław Jaroszczuk
Licealiada w pływaniu chłopców - zawody indywidualne; rejonowe; I miejsce w stylu dowolnym; 19.11.2018; ChełmMateusz KołodziejczykZdzisław Jaroszczuk
Licealiada w pływaniu chłopców - zawody indywidualne; rejonowe; III miejsce w stylu grzbietowym; 19.11.2018; ChełmMaciej ZającZdzisław Jaroszczuk
Licealiada w halowej piłce nożnej dziewcząt; rejonowe;
II miejsce; 27.11.2018; Chełm
Klaudia Biała
Weronika Celińska
Magdalena Guz
Katarzyna Kiwińska
Aleksandra Kuźmińska
Julia Lewandowska
Maja Lik
Gabriela Niemczuk
Patrycja Rafalska
Amelia Skowron
Tomasz Kociuba
Licealiada - szachy; miejskie; I miejsce; 28.11.2018; ChełmNorbert Górnik
Krzysztof Iwańczuk
Mateusz Łuszczyk
Natalia Oszust
Jarosław Betiuk
Licealiada w unihokeju chłopców; miejskie;
I miejsce; 3.12.2018; Chełm
Jakub Chlebiuk
Jakub Jodłowski
Michał Juszczuk
Wojciech Kuczyński
Patryk Petruk
Kacper Poźniak
Jakub Pożarowszczyk
Wojciech Radzicki
Jakub Seniuk
Łukasz Stocki
Jakub Swoboda
Paweł Wiącek
Tomasz Kociuba
Licealiada w sztafetach pływackich dziewcząt; wojewódzkie; II miejsce; 5.12.2018; LublinWeronika Borowiec
Karolina Dybcio
Emilia Dziedzic
Beata Furtak
Julia Nadolska
Anna Padowska
Joanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; wojewódzkie; II miejsce w stylu grzbietowym; 5.12.2018; LublinJulia NadolskaJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; wojewódzkie; IV miejsce w stylu klasycznym; 5.12.2018; LublinKarolina DybcioJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; wojewódzkie; V miejsce w stylu motylkowym; 5.12.2018; LublinWeronika BorowiecJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; wojewódzkie; VI miejsce w stylu grzbietowym; 5.12.2018; LublinAnna PadowskaJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; wojewódzkie; VIII miejsce w stylu dowolnym; 5.12.2018; LublinBeata FurtakJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; wojewódzkie; XI miejsce w stylu klasycznym; 5.12.2018; LublinAgnieszka KowalczukJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; wojewódzkie; XII miejsce w stylu motylkowym; 5.12.2018; LublinKinga CukrowskaJoanna Dąbska
Licealiada w pływaniu dziewcząt - zawody indywidualne; wojewódzkie; XIII miejsce w stylu klasycznym; 5.12.2018; LublinEmilia DziedzicJoanna Dąbska
Licealiada w sztafetach pływackich chłopców; wojewódzkie; VIII miejsce; 5.12.2018; LublinJonasz Borowiec
Filip Gębicki
Mateusz Kołodziejczyk
Luca Russo
Mateusz Siejo
Maciej Zając
Zdzisław Jaroszczuk
Licealiada w pływaniu chłopców - zawody indywidualne; wojewódzkie; IV miejsce w stylu klasycznym; 5.12.2018; LublinMateusz SiejoZdzisław Jaroszczuk
Licealiada w pływaniu chłopców - zawody indywidualne; wojewódzkie; VII miejsce w stylu motylkowym; 5.12.2018; LublinFilip GębickiZdzisław Jaroszczuk
Licealiada w pływaniu chłopców - zawody indywidualne; wojewódzkie; XI miejsce w stylu grzbietowym; 5.12.2018; LublinMaciej ZającZdzisław Jaroszczuk
Licealiada w pływaniu chłopców - zawody indywidualne; wojewódzkie; XV miejsce w stylu dowolnym; 5.12.2018; LublinMateusz KołodziejczykZdzisław Jaroszczuk
Licealiada - szachy; wojewódzkie; V miejsce; 7.12.2018; ZamośćNorbert Górnik
Krzysztof Iwańczuk
Mateusz Łuszczyk
Natalia Oszust
Jarosław Betiuk
Licealiada w unihokeju chłopców; wojewódzkie;
II miejsce; 14.12.2018; Hrubieszów
Jakub Chlebiuk
Jakub Jodłowski
Wojciech Kuczyński
Patryk Petruk
Jakub Pożarowszczyk
Wojciech Radzicki
Jakub Seniuk
Łukasz Stocki
Jakub Swoboda
Mateusz Wiewióra
Jakub Zalewa
Tomasz Kociuba
Licealiada w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt; rejonowe;
II miejsce; 22.01.2019; Chełm
Patrycja Judczyc
Martyna Rostecka
Tomasz Kociuba
Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt; miejskie;
I miejsce; 30.01.2019; Chełm
Karolina Daniel
Katarzyna Dobrowolska
Anna Padowska
Zofia Płonkowska
Róża Stafińska
Klaudia Suryś
Julia Szulc
Joanna Dąbska
Licealiada w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt; wojewódzkie;
V miejsce; 7.02.2019; Hrubieszów
Patrycja Judczyc
Martyna Rostecka
Tomasz Kociuba
Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt; miejskie;
III miejsce; 07.02.2019; Chełm
Klaudia Biała
Katarzyna Dobrowolska
Wiktoria Głowacka
Kornelia Goszczyńska
Julia Kędzierawska
Natalia Lewińska
Jagoda Lipińska
Patrycja Martyniuk
Julia Mojsiejuk
Zuzanna Parada
Patrycja Rafalska
Weronika Sokół
Monika Klimkowska
Licealiada w piłce ręcznej chłopców; miejskie;
I miejsce; 25.02.2019; Chełm
Marcin Hałaj
Jakub Jodłowski
Marcin Kazaniecki
Beniamin Korchut
Łukasz Kusy
Karol Łubkowski
Amadeusz Miazga
Patryk Nowosad
Maciej Olszak
Łukasz Stocki
Jakub Swoboda
Jakub Zalewa
Tomasz Kociuba
Licealiada w piłce ręcznej chłopców; rejonowe;
III miejsce; 06.03.2019; Chełm
Marcin Hałaj
Jakub Jodłowski
Marcin Kazaniecki
Michał Kowalczuk
Beniamin Korchut
Łukasz Kusy
Amadeusz Miazga
Patryk Nowosad
Maciej Olszak
Łukasz Stocki
Jakub Swoboda
Jakub Zalewa
Tomasz Kociuba
Licealiada w piłce koszykowej chłopców; miejskie;
I miejsce; 13.03.2019; Chełm
Filip Gębicki
Bartosz Haratym
Marcin Kazaniecki
Dawid Klimczuk
Damian Kretowicz
Adrian Kruczyński
Jan Małysz
Amadeusz Miazga
Patryk Petruk
Mateusz Siejo
Bartłomiej Sosnowski
Patryk Stelmaszczuk
Łukasz Stocki
Zdzisław Jaroszczuk
Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt; miejskie;
I miejsce; 18.03.2019; Chełm
Julia Bitner
Paula Bochen
Weronika Celińska
Katarzyna Dobrowolska
Aleksandra Dudek
Nikoleta Grądkowska
Natalia Krawczyk
Patrycja Kubina
Natalia Moskwa
Emilia Mazurczuk
Julia Młynarczyk
Aleksandra Mroczko
Róża Stafińska
Kinga Stangryciuk
Agnieszka Szewczyk
Weronika Torbiczuk
Zuzanna Wojtiuk
Marta Sadowska
Licealiada w piłce nożnej chłopców; miejskie;
V miejsce; 19.03.2019; Chełm
Piotr Adamski
Jakub Chlebiuk
Michał Cor
Bartosz Dejneka
Mariusz Jaroszek
Jakub Jodłowski
Karol Łubkowski
Maciej Olszak
Patryk Petruk
Kacper Poźniak
Mateusz Skuczyński
Mateusz Wiewióra
Tomasz Kociuba
Licealiada w piłce nożnej dziewcząt; miejskie;
II miejsce; 20.03.2019; Chełm
Klaudia Biała
Magdalena Guz
Katarzyna Kiwińska
Aleksandra Kuźmińska
Julia Lewandowska
Maja Lik
Gabriela Niemczuk
Patrycja Rafalska
Tomasz Kociuba
Licealiada w biegach przełajowch - dziewczęta (drużynowo); rejonowe;
II miejsce; 25.03.2019; Chełm
Kinga Cukrowska
Martyna Fabiańczyk
Julia Kraczkowska
Katarzyna Magryta
Zuzanna Parada
Daria Przymirska
Martyna Rostecka
Julia Sapko
Monika Klimkowska
Aneta Wdowiak
Licealiada w biegach przełajowych - dziewczęta (indywidualnie); rejonowe;
II miejsce; 25.03.2019; Chełm
Julia SapkoAneta Wdowiak
Licealiada w biegach przełajowch - chłopcy (drużynowo); rejonowe;
IV miejsce; 25.03.2019; Chełm
Mateusz Blinowski
Filip Gębicki
Filip Kaczmarski
Mateusz Łuszczyk
Patryk Stelmaszczuk
Piotr Wieczorek
Aneta Wdowiak
Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt; rejonowe;
II miejsce; 26.03.2019; Chełm
Julia Bitner
Paula Bochen
Katarzyna Dobrowolska
Aleksandra Dudek
Nikoleta Grądkowska
Natalia Krawczyk
Patrycja Kubina
Natalia Moskwa
Emilia Mazurczuk
Julia Młynarczyk
Aleksandra Mroczko
Róża Stafińska
Kinga Stangryciuk
Agnieszka Szewczyk
Weronika Torbiczuk
Zuzanna Wojtiuk
Marta Sadowska
Licealiada w piłce koszykowej chłopców; rejonowe;
I miejsce; 27.03.2019; Chełm
Filip Gębicki
Bartosz Haratym
Marcin Kazaniecki
Dawid Klimczuk
Damian Kretowicz
Adrian Kruczyński
Jan Małysz
Amadeusz Miazga
Patryk Petruk
Mateusz Siejo
Bartłomiej Sosnowski
Patryk Stelmaszczuk
Łukasz Stocki
Zdzisław Jaroszczuk
Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt indywidualnie; miejskie;
III miejsce; 2.04.2019; Chełm
Martyna RosteckaTomasz Kociuba
Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt indywidualnie; miejskie;
IV miejsce; 2.04.2019; Chełm
Patrycja JudczycTomasz Kociuba
Licealiada w biegach przełajowych - dziewczęta (indywidualnie); wojewódzkie;
II miejsce; 3.04.2019; Tomaszów Lubelski
Julia SapkoAneta Wdowiak
Licealiada w biegach przełajowych - dziewczęta (drużynowo); wojewódzkie;
V miejsce; 3.04.2019; Tomaszów Lubelski
Kinga Cukrowska
Martyna Fabiańczyk
Julia Kraczkowska
Katarzyna Magryta
Martyna Rostecka
Julia Sapko
Monika Klimkowska
Aneta Wdowiak
Licealiada w piłce koszykowej chłopców; wojewódzkie;
III miejsce; 5.04.2019; Biała Podlaska
Marcin Kazaniecki
Dawid Klimczuk
Damian Kretowicz
Adrian Kruczyński
Jan Małysz
Amadeusz Miazga
Patryk Petruk
Mateusz Siejo
Bartłomiej Sosnowski
Patryk Stelmaszczuk
Łukasz Stocki
Zdzisław Jaroszczuk
Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt indywidualnie; rejonowe;
III miejsce; 12.04.2019; Chełm
Martyna RosteckaTomasz Kociuba
Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt indywidualnie; rejonowe;
IV miejsce; 12.04.2019; Chełm
Patrycja JudczycTomasz Kociuba
Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt indywidualnie; wojewódzkie;
XIII miejsce; 17.04.2019; Biała Podlaska
Martyna RosteckaTomasz Kociuba
Wojewódzkie Mistrzostwa LOK Juniorów i Młodzików w strzelectwie sportowym; wojewódzkie; II miejsce drużynowo w strzelaniu z broni pneumatycznej w kategorii szkół ponadpodstawowych; 31.05.2019; Lublin Miłosz Drozda
Julia Kędzierawska
Kacper Pofelski
Patryk Smyk
Jan Dąbski (MKS "Dragon" Chełm)
Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK juniorów młodszych i młodzików w strzelectwie sportowym; ogólnopolskie; I miejsce (karabin sportowy 60 strzałów); 1-2.06.2019; TarnówMiłosz DrozdaJan Dąbski (MKS "Dragon" Chełm)
Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK juniorów młodszych i młodzików w strzelectwie sportowym; ogólnopolskie; I miejsce (karabin pneumatyczny 50 strzałów); 1-2.06.2019; TarnówMiłosz DrozdaJan Dąbski (MKS "Dragon" Chełm)
Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK juniorów młodszych i młodzików w strzelectwie sportowym; ogólnopolskie; I miejsce (karabin sportowy trzy postawy 3x30 strzałów); 1-2.06.2019; TarnówMiłosz DrozdaJan Dąbski (MKS "Dragon" Chełm)
Powrót