MAPA STRONY KONTAKT KARTA SZKOŁY

Kalendarz imprez sportowych

WYKAZ IMPREZ SPORTOWYCH

w roku szkolnym 2019/2020

LICEALIADA

ZADANIEWOJEWÓDZKIEREJONOWEMIEJSKIEOPIEKUN
Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców25 X 2019
Tomaszów Lubelski
11 X 2019
Chełm
2 X 2019Aneta Wdowiak
Monika Klimkowska
Liga lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców
16 X 2019
Lublin
4 X 2019
Chełm
27 IX 2019Aneta Wdowiak
Monika Klimkowska
Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców
26 III 2020
Biała Podlaska
16 III 2020
Chełm
14 II 2020Aneta Wdowiak
Monika Klimkowska
Siatkówka plażowa dziewcząt4 VI 2020
Lublin
27 V 2020
Świdnik
13 V 2020Joanna Dąbska
Siatkówka plażowa chłopców4 VI 2020
Lublin
28 V 20209
Świdnik
14 V 2020Jarosław Betiuk
Pływanie indywidualne oraz sztafety dziewcząt i chłopców4 XII 2019
Lublin
21 XI 2019
Świdnik
14 XI 2019Joanna Dąbska
Zdzisław Jaroszczuk
XXX Bieg Niepodległości
----------------------------------------13 XI 2019Aneta Wdowiak
Monika Klimkowska
Unihokej dziewcząt i chłopców13 XII 2019
Hrubieszów
--------------------22 XI 2019Tomasz Kociuba
Kaja Kiermacz
Tenis stołowy drużynowy dziewcząt i chłopców12 II 2020
Hrubieszów
4 II 2020
Chełm
9 I 2020Tomasz Kociuba
Piłka ręczna dziewcząt24 III 2020
Łuków
11 III 2020
Chełm
27 II 2020Monika Klimkowska
Piłka ręczna chłopców24 III 2020
Łuków
11 III 2020
Chełm
27 II 2020---------------------
Piłka nożna chłopców21 IV 2020
Chełm
7 IV 2020
Chełm
2 IV 2020Tomasz Kociuba
Piłka nożna dziewcząt22 IV 2020
Chełm
8 IV 2020
Chełm
1 IV 2020Tomasz Kociuba
Koszykówka dziewcząt31 III 2020
Biała Podlaska
26 III 2020
Chełm
13 II 2020Marta Sadowska
Koszykówka chłopców26 III 2020
Biała Podlaska
16 III 2020
Chełm
14 II 2020Zdzisław Jaroszczuk
Siatkówka dziewcząt17 III 2020
Biała Podlaska
5 III 2020
Chełm
18 II 2020Joanna Dąbska
Siatkówka chłopców17 III 2020
Biała Podlaska
5 III 2020
Chełm
18 II 2020Jarosław Betiuk
Halowa piłka nożna dziewcząt------------------------------------------28 I 2020Tomasz Kociuba
Halowa piłka nożna chłopców------------------------------------------29 I 2020Tomasz Kociuba
Badminton dziewcząt i chłopców28 XI 2019
Zamość
6 XI 2019
Ludwin
23 X 2019Jarosław Betiuk
Szachy drużynowe6 XII 2019
Zamość
--------------------27 XI 2019Jarosław Betiuk
Koszykówka 3 x 3 dziewcząt i chłopców29 IV 2020
Biała Podlaska
23 IV 2020
Chełm
20 IV 2020Marta Sadowska
Zdzisław Jaroszczuk
Powrót