MAPA STRONY KONTAKT KARTA SZKOŁY

Sukcesy olimpijskie

Ruch olimpijski w „Czarnieckim”

Historia ruchu olimpijskiego w naszej szkole sięga lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. Pierwszy sukces olimpijski został odnotowany w Olimpiadzie Chemicznej w roku 1970, kiedy to Zenon Paca, podopieczny p. prof. Pelagii Matysiak, uzyskał tytuł laureata. Kolejne  lata przyniosły sukcesy w wielu dziedzinach nauki – na koniec roku szkolnego 2016/2017 w olimpiadach ogólnopolskich czarniecczycy mogą poszczycić się liczbą 314 finalistów oraz 84 laureatów. Nasz dorobek olimpijski jest imponujący, co przedstawiają poniższe tabele.

W naszym kraju każdego roku organizowanych jest około trzydziestu olimpiad. Z uwagi na ich rangę można je podzielić na cztery kategorie.

Olimpiady przedmiotowe zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z egzaminu maturalnego z danego przedmiotu

Olimpiada Artystyczna – Sekcja Muzyki

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Maria Brogowska1976/1977finalistkaRoman Radzięciak
2.Joanna Rabe1976/1977finalistkaRoman Radzięciak
3.Ewa Szlichtyng1976/1977finalistkaRoman Radzięciak
4.Jolanta Lachor1977/1978finalistkaRoman Radzięciak
5.Beata Maślankiewicz1977/1978finalistkaRoman Radzięciak
6.Bogumiła Gdak1978/1979finalistkaRoman Radzięciak
7.Beata Kosiniec1978/1979finalistkaRoman Radzięciak
8.Piotr Prościński1979/1980finalistaRoman Radzięciak
9.Marzena Choina1980/1981finalistka wyróżnionaRoman Radzięciak
10.Bogusław Duda1980/1981finalistaRoman Radzięciak
11.Joanna Dżaman1981/1982finalistkaRoman Radzięciak
12.Ewa Gawryjołek1981/1982finalistkaRoman Radzięciak
13.Dariusz Wrona1981/1982finalistaRoman Radzięciak
14.Zofia Grabowska1982/1983finalistka wyróżnionaRoman Radzięciak
15.Małgorzata Zagórska1982/1983finalistkaRoman Radzięciak
16.Ewa Bisior1983/1984finalistkaRoman Radzięciak
17.Alina Grzywna1983/1984finalistkaRoman Radzięciak
18.Anna Styrć1983/1984finalistkaRoman Radzięciak
19.Jolanta Walczuk1983/1984finalistkaRoman Radzięciak
20.Joanna Iwaniuk1984/1985finalistkaRoman Radzięciak
21.Elżbieta Kuszelewska1985/1986finalistka wyróżnionaRoman Radzięciak
22.Elżbieta Luchowska1985/1986finalistkaRoman Radzięciak
23.Joanna Miskur1985/1986finalistkaRoman Radzięciak
24.Beata Woźniak1986/1987finalistkaRoman Radzięciak
25.Daria Majdak1987/1988laureatkaRoman Radzięciak
26.Teresa Syczuk1989/1990finalistkaRoman Radzięciak
27.Michał Lewczuk1990/1991finalistaRoman Radzięciak
28.Marek Sawicki1990/1991finalistaRoman Radzięciak
29.Marek Sawicki1991/1992finalista wyróżnionyRoman Radzięciak
30.Natalia Jędruszczak1995/1996finalistkaRoman Radzięciak
31.Monika Wasyńczuk1995/1996finalistkaRoman Radzięciak
32.Magdalena Wylot1995/1996finalistka wyróżnionaRoman Radzięciak
33.Magdalena Foryt1996/1997finalistkaRoman Radzięciak
34.Natalia Jędruszczak1996/1997finalistkaRoman Radzięciak
35.Justyna Kłysz1996/1997finalistkaRoman Radzięciak
36.Magdalena Wylot1996/1997finalistkaRoman Radzięciak

Olimpiada Biologiczna

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Wiesław Kostkowski1972/1973finalistaAnna Kiwińska
Alfred Wróblewski
2.Wojciech Krawczyk1972/1973laureat III miejscaAnna Kiwińska
Alfred Wróblewski
3.Jolanta Kowalczyk1973/1974finalistkaAnna Kiwińska
Alfred Wróblewski
4.Dorota Turkiewicz1973/1974finalistkaAnna Kiwińska
Alfred Wróblewski
5.Anna Kozar1974/1975finalistkaAnna Kiwińska
Alfred Wróblewski
6.Leokadia Krukowska1975/1976laureatka II miejscaAnna Kiwińska
Alfred Wróblewski
7.Elżbieta Ryczak1976/1977laureatka II miejscaAnna Kiwińska
Alfred Wróblewski
8.Waldemar Kędziora1977/1978finalistaAnna Kiwińska
9.Ewa Flis1978/1979finalistkaAnna Kiwińska
10.Bożena Wołoszyn1978/1979finalistkaAnna Kiwińska
11.Mirosław Psuja1980/1981laureat III miejscaAnna Kiwińska
12.Jacek Haratym1981/1982finalistaAnna Kiwińska
13.Mirosław Psuja1981/1982laureat II miejscaAnna Kiwińska
14.Agata Czuż1982/1983finalistkaTeresa Łuczkowska
15.Paweł Moradewicz1982/1983finalistaAnna Kiwińska
16.Paweł Moradewicz1983/1984finalistaAnna Kiwińska
17.Urszula Watrakiewicz1984/1985finalistkaAnna Kiwińska
18.Barbara Panasiuk1985/1986finalistkaAnna Kiwińska
19.Barbara Misztal1986/1987finalistkaLilianna Kostecka
20.Tomasz Fałkowski1988/1989finalistaAnna Kiwińska
21.Jarosław Hawryluk1990/1991finalistaAnna Kiwińska
22.Monika Patyk1990/1991finalistkaAnna Kiwińska
23.Ewa Kosior1994/1995finalistkaAnna Kiwińska
24.Tomasz Skóra1995/1996finalistaLilianna Kostecka
25.Karolina Martyniuk1998/1999finalistkaJolanta Maciejewska
26.Michał Gleń2001/2002finalistaJolanta Maciejewska
27.Michał Gleń2002/2003finalistaJolanta Maciejewska
28.Adam Staruch2006/2007finalistaWojciech Derlak
29.Michał Staruch2011/2012finalistaLilianna Kostecka

Olimpiada Chemiczna

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Zenon Paca1970/1971laureatPelagia Matysiak
2.Stanisław Kondratiuk1975/1976finalistaPelagia Matysiak
3.Jan Korona1981/1982finalistaJanina Leszko
4.Wojciech Rutkowski1984/1985finalista wyróżnionyJanina Leszko
5.Mariusz Czerpak1989/1990finalistaJanina Leszko
6.Mirosław Makaroś1994/1995finalistaMaria Wierzchoś
7.Mirosław Makaroś1995/1996finalistaMaria Wierzchoś
8.Sylwia Majkut1998/1999finalistkaDanuta Potapiuk
9.Arkadiusz Adamczyk1999/2000finalistaMaria Wierzchoś
10.Arkadiusz Adamczyk2000/2001finalista wyróżnionyMaria Wierzchoś
11.Monika Dyczko2002/2003finalistkaMaria Wierzchoś
12.Jarosław Prus2002/2003finalistaDanuta Potapiuk
13.Jarosław Prus2003/2004finalistaDanuta Potapiuk
14.Natalia Herman2005/2006finalistkaMaria Wierzchoś
15.Beata Ufnal2005/2006finalistkaMaria Wierzchoś

Olimpiada Filozoficzna

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Artur Winiarczyk1987/1988laureat X miejscaEwa Worlicka - Betiuk
2.Anna Onyszko1998/1999finalistkaEwa Betiuk
3.Katarzyna Mróz2002/2003finalistkaZbigniew Lubaszewski
4.Marta Bajkiewicz2005/2006finalistkaZbigniew Lubaszewski
5.Elżbieta Korona2006/2007finalistkaRobert Wojciechowski
6.Marlena Rycombel2010/2011laureatka VII miejscaEwa Betiuk
Zbigniew Lubaszewski
7.Grzegorz Zagraba2013/2014finalistaRobert Wojciechowski
8.Grzegorz Zagraba2014/2015laureat V miejscaRobert Wojciechowski

Olimpiada Fizyczna

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Stanisław Krawczyk1971/1972laureat XII miejscaMaria Rajewska
2.Marcin Iwiński2003/2004finalistaAnna Legwant
3.Grzegorz Siudem2005/2006finalistaAnna Legwant
4.Paweł Magryta2006/2007laureat IX miejscaAnna Legwant
5.Damian Bukowski2011/2012finalista Anna Legwant
6.Ireneusz Szulc2011/2012finalistaAnna Legwant

Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Ewa Markowska1978/1979finalistkaIrena Czyżewska
2.Krzysztof Szczepankiewicz1978/1979finalistaIrena Czyżewska
3.Zofia Kijkowska1980/1981laureatka VI miejscaTeresa Zienkiewicz
4.Bożena Lewczuk1980/1981finalistkaTeresa Zienkiewicz
5.Janusz Charczuk1988/1989finalistaTeresa Zienkiewicz
6.Monika Usydus1989/1990finalistkaTeresa Zienkiewicz
7.Ewa Pawlak1992/1993finalistkaMałgorzata Marek
8.Krzysztof Piech1993/1994finalistaMałgorzata Marek
9.Emil Majuk1996/1997finalistaMałgorzata Marek
10.Wojciech Górny1997/1998finalistaMałgorzata Marek
11.Krzysztof Woch1997/1998finalistaMałgorzata Marek
12.Kamil Adamczewski1998/1999laureat III miejscaMałgorzata Marek
13.Katarzyna Bobrowska1998/1999finalistkaMałgorzata Marek
14.Kamil Adamczewski1999/2000finalistaMałgorzata Marek
15.Kamil Bork2000/2001finalistaMałgorzata Marek
16.Paweł Gierczak2000/2001finalistaMałgorzata Marek
17.Przemysław Łatka2001/2002finalistaMałgorzata Marek
18.Mariusz Turek2001/2002finalistaMałgorzata Marek
19.Paweł Politowski2008/2009finalistaTeresa Kiwińska

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Jerzy Mroczek1991/1992laureat II miejscaMałgorzata Marek
2.Paweł Wieczorek1992/1993laureat VII miejscaMałgorzata Marek
3.Wojciech Górny1997/1998finalistaMałgorzata Marek
4.Kamil Adamczewski1998/1999laureat IX miejscaMałgorzata Marek
5.Katarzyna Bobrowska1998/1999finalistkaMałgorzata Marek
6.Kamil Adamczewski1999/2000finalistaMałgorzata Marek
7.Mariusz Turek2001/2002laureat IV miejscaMałgorzata Marek

Olimpiada Historyczna

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Joanna Sawicka1981/1982finalistkaBożena Cabaj
2.Mirosław Drzewicki1982/1983finalistaAlicja Kapłon
3.Marek Bruszkiewicz1987/1988finalistaAlicja Kapłon
4.Radosław Bartoszewski1989/1990finalistaEwa Worlicka - Betiuk
5.Aleksandra Machel1992/1993laureatka IX miejscaEwa Worlicka - Betiuk
6.Agnieszka Czechowicz1995/1996finalistkaAlicja Kapłon
7.Arkadiusz Grządkowski1996/1997finalistaEwa Betiuk
8.Miłosz Kiziński1996/1997finalistaEwa Betiuk
9.Marcin Fisz2000/2001finalistaKatarzyna Dobrakowska (Koziak)
10.Katarzyna Gajewska2005/2006finalistkaEwa Betiuk
11.Sebastian Kaleta2005/2006finalistaKatarzyna Dobrakowska (Koziak)
12.Marcin Kaleta2006/2007finalistaMałgorzata Kość
Mariusz Mazurek
13.Sebastian Kaleta2006/2007finalistaEwa Betiuk
14.Katarzyna Solarz2006/2007finalistkaEwa Betiuk
15.Sebastian Kaleta2007/2008finalistaEwa Betiuk
16.Piotr Jaśkowski2008/2009finalistaEwa Betiuk
17.Mateusz Kusy2014/2015finalistaKatarzyna Dobrakowska (Koziak)

Olimpiada Języka Angielskiego

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Monika Misiec1996/1997laureatkaAdam Urban
2.Monika Misiec1997/1998laureatka IV miejscaAdam Urban
3.Natalia Wojtaszuk2013/2014finalistkaEwa Gozdek
4.Natalia Wojtaszuk2014/2015laureatka XIX miejscaEwa Gozdek

Olimpiada Języka Francuskiego

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Przemysław Dębowiak2003/2004finalistaDorota Kidała
2.Marcin Kostecki2011/2012laureat VII miejscaMałgorzata Pitera
3.Natalia Wojtaszuk2012/2013finalistkaDorota Sawosz
4.Natalia Wojtaszuk2013/2014finalistkaDorota Sawosz

Olimpiada Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Ilona Gajewska1989/1990finalistkaJolanta Kropp
2.Elżbieta Nazaruk1989/1990finalistkaJolanta Kropp
3.Anna Józak1991/1992finalistkaJolanta Kropp
4.Anna Mendocha1991/1992finalistkaJolanta Kropp
5.Jolanta Szachałaj1991/1992finalistkaJolanta Kropp
6.Anna Józak1992/1993finalistka wyróżnionaJolanta Kropp
7.Anna Persona1993/1994finalistkaJolanta Kropp
8.Aneta Brzezicka1994/1995finalistkaJolanta Kropp
9.Agnieszka Chmielewska1994/1995finalistkaJolanta Kropp
10.Marta Górna1994/1995finalistkaJolanta Kropp
11.Maria Hordejuk1994/1995finalistka wyróżnionaJolanta Kropp
12.Barbara Kozina1994/1995finalistkaJolanta Kropp
13.Joanna Krawczyk1994/1995finalistkaJolanta Kropp
14.Nikola Sękowska1994/1995finalistka wyróżnionaJolanta Kropp
15.Aneta Szymaszek1994/1995finalistkaJolanta Kropp
16.Aneta Brzezicka1995/1996finalistkaJolanta Kropp
17.Agnieszka Chmielewska1995/1996laureatka II miejsca, uczestniczka XVI Certamen Ciceronianum Arpinas we Włoszech w 1996 r.Jolanta Kropp
18.Anna Dzida1995/1996finalistkaJolanta Kropp
19.Anna Górna1995/1996finalistkaJolanta Kropp
20.Marta Górna1995/1996finalistkaJolanta Kropp
21.Maria Hordejuk1995/1996finalistkaJolanta Kropp
22.Joanna Krawczyk1995/1996finalistkaJolanta Kropp
23.Aneta Lewenda1995/1996finalistkaJolanta Kropp
24.Agata Łopacka1995/1996finalistkaJolanta Kropp
25.Nikola Sękowska1995/1996laureatka VI miejsca, uczestniczka XVI Certamen Ciceronianum Arpinas we Włoszech w 1996 r.Jolanta Kropp
26.Agnieszka Szczepańska1995/1996finalistkaJolanta Kropp
27.Aneta Szymaszek1995/1996finalistka wyróżnionaJolanta Kropp
28.Rafał Wilkowski1995/1996finalistaJolanta Kropp
29.Magdalena Borecka1996/1997finalistkaJolanta Kropp
30.Tomasz Chudak1996/1997finalistaJolanta Kropp
31.Dorota Golonka1996/1997finalistkaJolanta Kropp
32.Małgorzata Grudzień1996/1997finalistkaJolanta Kropp
33.Marek Lekki1996/1997laureat IV miejsca, uczestnik XVIII Certamen Ciceronianum Arpinas we Włoszech w 1998 r.Jolanta Kropp
34.Dorota Golonka1997/1998finalistka wyróżniona, uczestniczka XVIII Certamen Ciceronianum Arpinas we Włoszech w 1998 r.Jolanta Kropp
35.Milena Gradus1997/1998finalistkaJolanta Kropp
36.Edyta Jedut1997/1998finalistkaJolanta Kropp
37.Anna Mierzwa1997/1998finalistka wyróżnionaJolanta Kropp
38.Marlena Niemiec1997/1998finalistkaJolanta Kropp
39.Ewa Stopa1997/1998finalistkaJolanta Kropp
40.Małgorzata Świdzińska1997/1998laureatka VI miejsca, uczestniczka XIX Certamen Ciceronianum Arpinas we Włoszech w 1999 r.Jolanta Kropp
41.Marta Walczuk1997/1998finalistkaJolanta Kropp
42.Edyta Jedut1998/1999finalistkaJolanta Kropp
43.Aleksandra Jęda1998/1999finalistka wyróżnionaJolanta Kropp
44.Anna Mierzwa1998/1999laureatka VI miejscaJolanta Kropp
45.Renata Mliczak1998/1999finalistkaJolanta Kropp
46.Marta Bartnik1999/2000finalistka wyróżnionaJolanta Kropp
47.Jarosław Ganczarenko1999/2000finalistaJolanta Kropp
48.Agnieszka Iwanicka1999/2000finalistkaJolanta Kropp
49.Aleksandra Jęda1999/2000finalistkaJolanta Kropp
50.Izabela Nazaruk1999/2000finalistkaJolanta Kropp
51.Ilona Sebastiańska1999/2000finalistkaJolanta Kropp
52.Małgorzata Szwakopf1999/2000finalistka wyróżnionaJolanta Kropp
53.Jarosław Ganczarenko2000/2001finalistaJolanta Kropp
54.Anna Gradus2000/2001finalistkaJolanta Kropp
55.Aneta Łuczkowska2000/2001finalistkaJolanta Kropp
56.Marta Rusinek2000/2001finalistkaJolanta Kropp
57.Magdalena Zawada2000/2001finalistkaJolanta Kropp
58.Agnieszka Ziarkowska2000/2001finalistkaJolanta Kropp
59.Ewelina Gałka2001/2002finalistkaJolanta Kropp
60.Izabela Miszczak2001/2002finalistka, uczestniczka XXII Certamen Ciceronianum Arpinas we Włoszech w 2002 r.Anna Sadlak
61.Magdalena Skrobek2001/2002finalistka, uczestniczka XXII Certamen Ciceronianum Arpinas we Włoszech w 2002 r.Anna Sadlak
62.Magdalena Solak2001/2002finalistkaJolanta Kropp
63.Aleksandra Stocka2001/2002finalistkaJolanta Kropp
64.Dorota Stronkowska2001/2002finalistkaJolanta Kropp
65.Joanna Auguściuk2002/2003finalistkaJolanta Kropp
66.Dominika Czapla2002/2003finalistkaJolanta Kropp
Anna Sadlak
67.Joanna Karasińska2002/2003finalistkaJolanta Kropp
68.Monika Kister2002/2003finalistkaJolanta Kropp
69.Małgorzata Pietrucha2002/2003finalistkaAnna Sadlak
70.Magdalena Skrobek2002/2003finalistkaAnna Sadlak
71.Katarzyna Bożeńska2003/2004finalistkaJolanta Kropp
72.Joanna Karasińska2003/2004finalistkaJolanta Kropp
73.Monika Kister2003/2004finalistkaJolanta Kropp
74.Marek Liszka2003/2004finalistaJolanta Kropp
Anna Sadlak
75.Kamila Pilarska2003/2004finalistkaJolanta Kropp
76.Katarzyna Starykiewicz2003/2004finalistkaJolanta Kropp
77.Anna Borecka2004/2005laureatka IV miejsca, uczestniczka XXV Certamen Ciceronianum Arpinas we Włoszech w 2005 r.Jolanta Kropp
78.Katarzyna Czerniej2004/2005finalistka, uczestniczka XXV Certamen Ciceronianum Arpinas we Włoszech w 2005 r.Jolanta Kropp
79.Tomasz Gierczak2004/2005finalistaJolanta Kropp
80.Alicja Gorczycka2004/2005finalistkaAnna Sadlak
81.Katarzyna Kudaruk2004/2005finalistkaJolanta Kropp
82.Kinga Chrzan2005/2006finalistka, uczestniczka XXVI Certamen Ciceronianum Arpinas we Włoszech w 2006 r.Jolanta Kropp
83.Katarzyna Czerniej2005/2006laureatka IV miejscaJolanta Kropp
84.Justyna Dąbrowska2005/2006finalistkaJolanta Kropp
85.Joanna Głaz2005/2006finalistka, uczestniczka XXVI Certamen Ciceronianum Arpinas we Włoszech w 2006 r.Jolanta Kropp
86.Iwona Patyjewicz2005/2006finalistkaAnna Sadlak
87.Milena Dąbrowska2006/2007finalistkaJolanta Kropp
88.Anna Łodzińska2006/2007finalistkaJolanta Kropp
89.Daniel Mazurek2006/2007finalistaJolanta Kropp
90.Iwona Patyjewicz2006/2007finalistkaAnna Sadlak
91.Paweł Siudem2006/2007finalistaAnna Sadlak
92.Daniel Mazurek2007/2008finalista, uczestnik XXVII Certamen Ciceronianum Arpinas we Włoszech w 2007 r.Jolanta Kropp
93.Paweł Siudem2007/2008finalista, uczestnik XXVII Certamen Ciceronianum Arpinas we Włoszech w 2007 r.Anna Sadlak
94.Ewelina Błaszczuk2008/2009finalistka, uczestniczka XXVIII Certamen Ciceronianum Arpinas we Włoszech w 2008 r.Jolanta Kropp
Anna Sadlak
95.Elżbieta Magryta2008/2009finalistkaJolanta Kropp
Anna Sadlak
96.Iwona Suszyna2008/2009finalistka, uczestniczka XXVIII Certamen Ciceronianum Arpinas we Włoszech w 2008 r.Jolanta Kropp
Anna Sadlak
97.Łukasz Halida2009/2010finalista, uczestnik XXX Certamen Ciceronianum Arpinas we Włoszech w 2010 r.Anna Sadlak
98.Łukasz Sobiecki2009/2010finalista, uczestnik XXX Certamen Ciceronianum Arpinas we Włoszech w 2010 r.Anna Sadlak
99.Artur Grzywaczewski2010/2011finalistaAnna Sadlak
100.Łukasz Halida2010/2011finalistaAnna Sadlak
101.Agata Grzywaczewska2012/2013finalistkaAnna Sadlak
102.Adrianna Dziurian2014/2015finalistkaAnna Sadlak

Olimpiada Języka Niemieckiego

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Renata Kochańska1978/1979finalistkaGrażyna Iwanowicz
2.Małgorzata Sroczyńska1978/1979finalistkaGrażyna Iwanowicz
3.Anna Mik2000/2001laureatka IX miejscaRenata Jóźwiak
4.Anita Ciechomska2004/2005finalistkaMałgorzata Mozel
5.Anna Wroniecka2013/2014laureatkaRenata Jóźwiak
Anna Borowska

Olimpiada Języka Rosyjskiego

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Jolanta Klimiuk1976/1977finalistkaKrystyna Karwowska
2.Maria Kuźma1976/1977finalistkaKrystyna Karwowska
3.Jolanta Klimiuk1977/1978finalistkaKrystyna Karwowska
4.Renata Wołoszyn1979/1980laureatka IX miejscaKrystyna Karwowska
5.Dorota Marchewa1981/1982finalistkaKrystyna Karwowska
6.Irena Mytnik1982/1983finalistkaKrystyna Karwowska
7.Agnieszka Tołyż1996/1997finalistkaAnna Jakubczyk
8.Agnieszka Woch1996/1997finalistkaAnna Jakubczyk
9.Oksana Jesionek2001/2002finalistkaAnna Jakubczyk
10.Emilia Jęda2001/2002finalistkaAnna Jakubczyk
11.Anna Głąb2002/2003finalistkaAnna Jakubczyk
12.Bogdan Koroluk2002/2003finalistaAnna Jakubczyk
13.Bogdan Koroluk2003/2004finalistaAnna Jakubczyk
14.Katarzyna Solak2003/2004finalistkaAnna Jakubczyk
15.Malwina Birus2004/2005finalistkaAnna Jakubczyk
16.Malwina Birus2005/2006finalistkaAnna Jakubczyk
17.Anna Raczyńska2006/2007finalistkaAnna Jakubczyk
18.Danuta Koroluk2007/2008laureatka IV miejscaAnna Jakubczyk
19.Danuta Koroluk2007/2008laureatka II miejsca - srebrny medal w XII Międzynarodowej Olimpiadzie Języka Rosyjskiego w MoskwieAnna Jakubczyk
20.Marlena Suchonos2009/2010laureatka V miejscaAnna Jakubczyk

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Cezary Rudzki1982/1983laureat IV miejscaAnna Moryl
2.Aneta Łuczka1990/1991finalistkaAnna Moryl
3.Mateusz Kostecki2009/2010laureat II miejscaAnna Popielewicz

Olimpiada Matematyczna

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Michał Dyczko2014/2015finalistaEwa Pieńkowska

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Zbigniew Czerwiński1978/1979finalistaAlicja Kapłon
2.Jarosław Drzewicki1978/1979finalistaAlicja Kapłon
3.Leszek Czapla1981/1982finalistaKazimierz Juszczuk
4.Sławomir Rogucki1983/1984finalistaKazimierz Juszczuk
5.Marek Bruszkiewicz1987/1988finalistaAlicja Kapłon
6.Klara Morow1989/1990finalistkaEwa Betiuk
7.Andrzej Saja1990/1991laureat VII miejscaEwa Betiuk
8.Andrzej Saja1991/1992laureat II miejscaEwa Betiuk
9.Adam Bojko1992/1993finalistaEwa Betiuk
10.Bartosz Koziczyński1992/1993finalistaEwa Betiuk
11.Piotr Drobek1994/1995laureat IX miejscaEwa Betiuk
12.Marek Różański1995/1996finalistaEwa Betiuk
13.Marcin Łolik1998/1999finalista wyróżnionyEwa Betiuk
14.Konrad Drzewicki1999/2000finalista wyróżnionyEwa Betiuk
15.Przemysław Gołębiowski1999/2000finalistaEwa Betiuk
16.Kamil Osuchowski2000/2001finalistaEwa Betiuk
17.Katarzyna Solarz2007/2008laureatkaEwa Betiuk
18.Aleksandra Surma2008/2009laureatka VII miejscaEwa Betiuk

Olimpiady tematyczne zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu zawodowego

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Justyna Świetlicka2013/2014finalistkaJolanta Maciejewska

Olimpiada Wiedzy Technicznej

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Jakub Krupa2003/2004finalistaAnna Legwant
2.Paweł Kuczyński2003/2004finalistaAnna Legwant
3.Grzegorz Siudem2004/2005finalistaAnna Legwant
4.Paweł Magryta2006/2007laureat I miejscaAnna Legwant
5.Cezary Prus2008/2009finalistaAnna Legwant
6.Tanita Aszyk2010/2011finalistkaAnna Legwant
7.Ireneusz Szulc2010/2011laureat I miejscaAnna Legwant
8.Damian Bukowski2011/2012laureat VI miejscaAnna Legwant
9.Krystian Kałużny2011/2012laureat V miejscaAnna Legwant
10.Ireneusz Szulc2011/2012laureat XIII miejscaAnna Legwant
11.Jakub Kocot2012/2013laureat IV miejscaAnna Legwant
12.Jakub Kocot2013/2014laureat I miejscaAnna Legwant
13.Waldemar Kołodziejczyk2013/2014laureat III miejscaAnna Legwant
14.Michał Korzeniewski2013/2014finalistaAnna Legwant
15.Michał Dyczko2014/2015finalistaAnna Legwant
16.Rafał Koguciuk2014/2015laureat VII miejscaAnna Legwant
17.Michał Korzeniewski2014/2015finalistaAnna Legwant
18.Marcin Maciejewski2014/2015finalistaAnna Legwant
19.Kornelia Staszewska2014/2015finalistaAnna Legwant
20.Kornelia Staszewska2015/2016laureatka IX miejscaAnna Legwant
21.Przemysław Chwała2015/2016finalistaAnna Legwant
22.Michał Kozar2015/2016finalistaAnna Legwant
23.Filip Mazur2016/2017laureat IX miejscaHanna Jarosz

Olimpiady tematyczne, przedmiotowe i interdyscyplinarne z wykazu Ministerstwa Edukacji Narodowej, których laureaci oraz finaliści nie uzyskują uprawnień w systemie egzaminacyjnym

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Elżbieta Nesteruk1987/1988finalistkaAnna Kiwińska
2.Tomasz Fałkowski1988/1989laureat I miejscaAnna Kiwińska
3.Joanna Kulawczuk1988/1989finalistkaAnna Kiwińska
4.Grzegorz Zdunek1988/1989laureat VII miejscaAnna Kiwińska
5.Magdalena Ciupińska1989/1990finalistkaAnna Kiwińska
6.Jarosław Hawryluk1989/1990laureat VII miejscaAnna Kiwińska
7.Sylwia Korcz1989/1990laureatka IX miejscaAnna Kiwińska
8.Elżbieta Sitarz1989/1990finalistkaLilianna Kostecka
9.Marita Połajdowicz1991/1992finalistkaAnna Kiwińska
10.Rafał Świerczyński1991/1992finalistaAnna Kiwińska
11.Marita Połajdowicz1992/1993finalistkaAnna Kiwińska
12.Arkadiusz Seniuk1993/1994finalistaAnna Kiwińska
13.Joanna Rakowska1997/1998finalistkaLilianna Kostecka
14.Michał Gleń2000/2001finalistaJolanta Maciejewska
15.Jagoda Abramek2002/2003finalistkaWojciech Derlak
16.Adam Staruch2004/2005finalistaWojciech Derlak

Olimpiada Teologii Katolickiej

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Ilona Gradus2003/2004laureatkaks. Piotr Drozd
2.Magda Gaj2004/2005finalistkaks. Piotr Drozd
3.Karolina Podlipna2009/2010finalistkas. Bernadetta Iwona Jarecka
4.Magdalena Donhefner2015/2016finalistkas. Bernadetta Iwona Jarecka

Inne olimpiady przedmiotowe, tematyczne i interdyscyplinarne spoza wykazu Ministerstwa Edukacji Narodowej organizowane przez instytucje, towarzystwa naukowe i artystyczne oraz szkoły wyższe (niedające uprawnień w systemie egzaminacyjnym)

Olimpiada „Chemia a ekologia”

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Jarosław Prus2002/2003laureat III miejscaDanuta Potapiuk

Olimpiada „Fizyka a ekologia”

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Monika Dyczko2002/2003laureatka III miejscaAnna Legwant
Jolanta Maciejewska
2.Renata Kowalczuk2002/2003laureatka IX miejscaAnna Betiuk
3.Paweł Kuczyński2002/2003laureat III miejscaAnna Legwant
4.Sławomir Ostapski2002/2003laureat X miejscaAnna Betiuk
5.Łukasz Semeniuk2002/2003laureat IV miejscaAnna Legwant

Olimpiada Języka Angielskiego organizowana przez Centrum Szkoleniowe „IDEA Group” oraz Społeczną Akademię Nauk w Łodzi

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Anna Wroniecka2013/2014finalistkaEwa Gozdek
2.Karolina Walczuk2013/2014finalistkaEwa Gozdek
3.Natalia Wojtaszuk2013/2014laureatka III miejscaEwa Gozdek

Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie”

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Katarzyna Gajewska2003/2004finalistkaEwa Betiuk
2.Marcin Kwieciński2006/2007finalistaEwa Betiuk

Olimpiada Medialna

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Patrycja Roman2013/2014laureatka IV miejscaTeresa Kurzępa
2.Paulina Budzicka2014/2015finalistkaTeresa Kurzępa
3.Dominika Skóra2014/2015finalistkaTeresa Kurzępa
4.Paulina Budzicka2015/2016laureatka III miejscaTeresa Kurzępa

Ogólnopolska Olimpiada „Myśli Jana Pawła II”

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Damian Lewak2011/2012laureat V miejscas. Bernadetta Iwona Jarecka
2.Joanna Surma2011/2012laureatka II miejscas. Bernadetta Iwona Jarecka
3.Wiktoria Dubaj2013/2014finalistkas. Bernadetta Iwona Jarecka
4.Marek Auguściuk2014/2015finalistas. Bernadetta Iwona Jarecka
5.Magdalena Tchórzewska2014/2015finalistkas. Bernadetta Iwona Jarecka
6.Jakub Dudzik2014/2015finalistas. Bernadetta Iwona Jarecka

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Michał Dyczko2013/2014laureatEwa Pieńkowska
2.Konrad Kucharski2013/2014laureatEwa Pieńkowska
3.Michał Dyczko2014/2015finalistaEwa Pieńkowska
4.Kornelia Staszewska2014/2015finalistkaAnna Cichosz
5.Jakub Jadwiszczak2014/2015laureatEwa Pieńkowska
6.Michał Bedliński2014/2015laureatAnna Legwant
7.Michał Kuczyński2014/2015laureatAnna Legwant
8.Kornelia Staszewska2015/2016laureatka (z fizyki)Anna Legwant
9.Kornelia Staszewska2015/2016laureatka (z matematyki)Anna Cichosz

Olimpiada „Parlamentaryzm w Polsce”

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Joanna Dargiel1992/1993finalistkaAlicja Kapłon
2.Zofia Stachniuk1992/1993finalistkaAlicja Kapłon

Olimpiada Plastyczna

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Jarosław Purtak1977/1978finalistaJan Lewczuk
2.Elżbieta Syczuk1978/1979finalistkaJan Lewczuk

Olimpiada „Rosyjski a ekologia”

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Sylwia Kijańczuk2001/2002finalistkaAnna Jakubczyk
Lilianna Kostecka
2.Joanna Pamfil2001/2002laureatka V miejscaAnna Jakubczyk
Lilianna Kostecka
3.Magdalena Stasińska2001/2002laureatka X miejscaAnna Jakubczyk
Lilianna Kostecka
4.Anna Wójtowicz2001/2002finalistkaAnna Jakubczyk
Lilianna Kostecka
5.Karol Gułaś2002/2003laureat IV miejscaAnna Jakubczyk
Lilianna Kostecka
6.Marta Rolewicz2002/2003laureatka VI miejscaAnna Jakubczyk
Lilianna Kostecka
7.Agnieszka Wasyluk2002/2003laureatka X miejscaAnna Jakubczyk
Lilianna Kostecka

Olimpiada Wiedzy o Integracji Unii Europejskiej

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Paweł Sułkowski2011/2012finalistaEwa Betiuk

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Piotr Drobek1994/1995finalistaEwa Betiuk

Olimpiada Wiedzy o Prawie

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Małgorzata Czop2008/2009laureatka V miejscaEwa Betiuk

Olimpiada Wiedzy o Prawie w Unii Europejskiej

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Krzysztof Rogucki2010/2011finalistaEwa Betiuk
2.Paweł Sułkowski2010/2011finalistaEwa Betiuk

Olimpiada Wiedzy o Świecie Antycznym

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Marek Ziemiński2013/2014finalistaEwa Betiuk

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Sebastian Kaleta2007/2008finalistaEwa Betiuk

Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Marzena Jarek1987/1988finalistkaDanuta Potapiuk
2.Dorota Łaszcz1988/1989laureatka I miejscaDanuta Potapiuk
3.Justyna Nafalska2005/2006finalistkaJolanta Maciejewska

Olimpiada Wiedzy o Żydach

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Sylwia Grzywna1994/1995finalistkaEwa Betiuk

Olimpiada Wiedzy Religijnej

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Magdalena Nurska1994/1995finalistkaks. Mirosław Bielecki
2.Rafał Wilkowski1994/1995finalistaks. Mirosław Bielecki
3.Ilona Gradus2002/2003finalistkaks. Piotr Drozd

Olimpiada Religioznawcza

LP.IMIĘ I NAZWISKOROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
1.Marta Terpiłowska1989/1990finalistkaEwa Worlicka - Betiuk

Powrót