MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

Zaproszenie do udziału, warunki uczestnictwa

Rusza XIII edycja Międzynarodowego Konkursu

„MAM TALENT u CZARNIECCZYKÓW”!

Drodzy Uczestnicy, Nauczyciele!

Serdecznie zapraszamy do udziału w prestiżowym konkursie utalentowaną młodzież szkół ponadgimnazjanych, ponadpodstawowych oraz podstawowych (klas siódmych i ósmych) województwa lubelskiego. XIII edycja zapowiada się naprawdę wyjątkowo! Wydarzenie zyskuje nową formułę. Od roku szkolnego 2021/2022 zapraszamy do udziału szkoły partnerskie z Europy. Na wszystkich uczestników czekają niezapomniane przeżycia, doświadczenia i wyjątkowo atrakcyjne nagrody.

Już teraz trzeba wysłać zgłoszenia do udziału na adres Organizatora, by szkoły mogły przystąpić do eliminacji.

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju i w naszym regionie oraz w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne uczestników, a także osób zaangażowanych w przedsięwzięcie finał XIII edycji został przeniesiony na 24 maja 2022 roku.

Szczegóły będą systematycznie upubliczniane na stronie internetowej szkoły oraz w mediach społecznościowych.

Nie możemy się doczekać kolejnych zmagań utalentowanej młodzieży na profesjonalnej scenie! Wszelkie informacje – regulamin z załącznikami (formularz zgłoszenia, protokół przebiegu eliminacji szkolnych, dane uczestnika, zgoda na przetwarzanie danych) – jest już dostępny do pobrania poniżej. Zachęcamy też do obejrzenia materiałów z poprzednich edycji.

The 13th edition of the International Competition „Got Talent at Czarniecki” is about to start!

Dear participants and teachers!

We cordially invite you to participate in the prestigious competition of the talented youth from secondary and elementary schools (seventh and eighth grades) of the Lublin Voivodeship. The thirteenth edition promises to be really special!  From the school year 2021/2022 the event gains a new formula – we invite partner schools from Europe to participate in our event. Unforgettable experiences and exceptionally attractive prizes await all participants.

It is necessary to send applications to the Organiser’s address so that the schools can participate in the eliminations.

Due to the dynamically changing epidemiological situation in Europe, Poland and in our region, and out of concern for the health safety of all the participants and people involved in the project, the final of the 13th edition has been postponed to May 24, 2022.

Details will be systematically published on the school’s website and on social media.

We are looking forward to the next competition of talented young people on the professional stage! All information – the rules (already altered) with attachments (an application form, a protocol of the school qualifying round, participant’s data, a consent to data processing) – is now available for downloading below. We also encourage you to view the materials from previous editions.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Projekt: Hubert Lekan

Materiały do pobrania:

THE RULES OF THE INTERNATIONAL COMPETITION “GOT TALENT AT CZARNIECKI”

Załącznik nr 1 – formularz zgłoszenia

Załącznik nr 1 – formularz zgłoszenia w języku angielskim (APPLICATION FORM)

Załącznik nr 2 – wzór protokołu przebiegu eliminacji szkolnych

Załącznik nr 3 – dane finalisty

Załącznik nr 4 – zgoda na przetwarzanie danych osobowych i rozpowszechnianie wizerunku

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i rozpowszechnianie wizerunku (English)

Projekt: Hubert Lekan