MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Jarosław Stawiarski – Marszałek Województwa Lubelskiego

Teresa Misiuk – Kurator Oświaty w Lublinie

Jakub Banaszek – Prezydent Miasta Chełm

Patronat medialny: „Super Tydzień Chełmski” i Radio Bon Ton, „Nowy Tydzień”, „Dziennik Wschodni”, Radio Lublin

JURY:  Konrad Buczma, Paulina Ciesielska, Wanda Jaroszczuk, Bartłomiej Kazimierczak, Mariusz Matera (przewodniczący), Anna Wyczyńska i Łukasz Żebrowski

Wyniki XIII edycji „Mam Talent u Czarniecczyków”

I MIEJSCE – Julia Wolińska (IV LO w Chełmie)

I MIEJSCE (EDYCJA MIĘDZYNARODOWA) Licia Galasso (Liceo Isabella D’esteROMA Italia)

II MIEJSCE – Mateusz Pawłowski (I LO w Krasnymstawie)

III MIEJSCE i Nagroda za Osobowość Artystyczną – Julia Krasnowska (PSM w Chełmie)

WyróżnienieZespół N.A.M: Nikola Najda, Max Klin i Alan Cieślik (ChSR)

Wyróżnienie, Nagroda Dziennikarzy „Nowego Tygodnia” – Dominik Borkowski (SP Sióstr Urszulanek UR w Lublinie)

Nagroda Dziennikarzy „Super Tygodnia Chełmskiego” i Radia BON TONAleksandra Zborowska (I LO w Krasnymstawie)

Nagroda za Oryginalny TalentOskar Kasprzak (II LO w Chełmie)

Nagroda Publiczności – Rafał Nowak (ZSEiT w Chełmie)

Prowadzący: Patryk Dziadko i Marcin Kazaniecki

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, życząc dalszych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia relacji…

Fot.: Igor Jeleń, Martyna Łapińska i Iga Posturzyńska

Eliminacje szkolne

16 grudnia 2021 r. w auli  przeprowadzone zostały szkolne eliminacje do tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu „Mam Talent u Czarniecczyków”. Swoje umiejętności muzyczne zaprezentowali: Bogumiła Szaruga z kl. III dp, Dobrosława Petruk z kl. III dg, Emilia Hipsz z kl. III cg, Jakub Wiewióra z kl. III cp, Nikola Najda z kl. III dg i Zuzanna Dzieńkowska z kl. III dp. Nie zabrakło również występu tancerzy: Patrycji Koziej z kl. I c i Jakuba Ungerta z kl. III ap, Pauliny Ćwikły z kl. II c i Weroniki Wanarskiej z kl. III cp oraz Pauliny Barabas z kl. III cg i Piotra Grządkowskiego z kl. III dp. Jury w składzie: przewodnicząca – p. dyrektor Halina Smyk, członkowie – p. Monika Skrzypczak – nauczyciel naszej szkoły i utalentowana wokalistka, p. Marcin Muszyński – muzyk oraz opiekun szkolnego chóru, Patrycja Wilgos – uczennica kl. III eg oraz triumfatorka XI edycji „Mam Talent u Czarniecczyków” – wyłoniło finalistów. W lutym na scenie Chełmskiego Domu Kultury zobaczymy występy Dobrosławy Petruk oraz tanecznego duetu – Pauliny Ćwikły i Weroniki Wanarskiej. Wszystkim uczestnikom eliminacji gratulujemy niesamowitych talentów i niepowtarzalnych występów. A za naszych finalistów trzymamy kciuki w ich dalszej drodze – oby do zwycięstwa w XIII edycji.

Fot.: Iga Posturzyńska