MAPA STRONY KONTAKT KARTA SZKOŁY

Poczet dyrektorów

Poczet dyrektorów

22.11.1915-1915Kazimierz Miszewski
1915-31.01.1916Lucjan Lewandowski
01.02.1916-31.06.1916Jan Sędzimir
01.09.1916-30.06.1917Władysław Gacki
01.08.1917-30.03.1930Wiktor Ambroziewicz
01.04.1930-31.06.1930Aleksander Sauter
01.07.1930-30.06.1935Tadeusz Dąbrowski
01.07.1935-20.08.1935Maurycy Adler
30.08.1935-21.08.1950Marian Lipski
22.07.1950-31.08.1954Antoni Rubaj
01.09.1954-31.08.1958Stanisław Karczmarzyk
01.08.1958-31.08.1959Zofia Farbiszewska
01.09.1959-31.08.1961Józef Szczerba
01.09.1961-31.08.1968Stefan Mrożkiewicz
01.09.1968-31.08.1975Leszek Kulikowski
01.09.1975-31.08.1981Zdzisław Jawor
01.09.1981-31.08.1989Karolina Uszczuk
01.09.1989-31.08.2001Marian Różański
01.09.2001-31.08.2007Antoni Skubiszewski
01.09.2007-31.08.2012Dariusz Kostecki
01.09.2012-Teresa Kiwińska
Powrót