Bluzy Czarniecczyków

Bluzy Czarniecczyków to inicjatywa zapoczątkowana w 2013 roku przez Samorząd Uczniowski pod przewodnictwem Patryka Gąsiora, który jednocześnie jest twórcą dobrze wszystkim znanego wzoru. Nasze liceum było jedną z pierwszych szkół w regionie, a pierwszą w Chełmie, która postanowiła umożliwić uczniom podkreślać w taki sposób swoją przynależność do społeczności szkolnej. Przy wyborze producenta Zarząd Samorządu Uczniowskiego kierował się przede wszystkim jakością wykonania bluz, ale również warunkami współpracy. Wybór padł na Rascal Industry – producenta bluz szkolnych i akademickich z Krakowa, który stale pracuje nad ulepszaniem swoich produktów oraz ustawicznie rozszerza swoją ofertę.

Oprócz bluz czarniecczycy posiadają wysokiej jakości koszulki, stworzone z okazji X Zjazdu Wychowawców i Wychowanków Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Chełmie w stulecie istnienia naszej szkoły.
Jako wzór wybrano czaplę projektu Patryka Gąsiora, która była oficjalnym symbolem identyfikacji wizualnej wszystkich wydarzeń zjazdowych 2015 roku.

Rokrocznie bluzy i koszulki trafiają do ponad dwustu uczniów, nauczycieli oraz absolwentów.

Sposób zamawiania bluz

• Samorząd Uczniowski ogłasza rozpoczęcie tury zamówień.
  • Gospodarze klas otrzymują listy oraz szczegółowe instrukcje.
  • Uczniowie zamawiają bluzy za pośrednictwem gospodarzy.
  • Absolwenci i nauczyciele składają zamówienia u przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.
  • Czas realizacji zamówienia to około 3 tygodnie.
  • Bluzy wydawane są według harmonogramu przygotowanego przez Samorząd.

W ramach współpracy z Rascal Industry rokrocznie organizowane są sesje zdjęciowe…

KONTAKT:

im. Stefana Czarnieckiego