MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

Oferta

Życzymy zdrowych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodziny, a w nadchodzącym Nowym Roku samych pomyślnych dni.

Elżbieta Barczak

Marzena Postój

Anna Sadlak

Anna Sioma

Wyniki konkursu szkolnego na najpiękniejszą kartkę świąteczną

Magiczny czas Bożego Narodzenia w tym roku zakłóca nam świadomość, że czyha na nas niewidzialny wróg – wirus. By nie zapomnieć o tym, co w czasie świąt jest najważniejsze, p. Elżbieta Barczak, p. Marzena Postój, p. Anna Sadlak i p. Anna Sioma zorganizowały kolejną edycję konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Konkurs przewidywał wykonanie kartki w formie tradycyjnej (papierowej) lub wirtualnej. Okazało się, podobnie, jak w ubiegłym roku, że nasi uczniowie preferują prace manualne i wierni są tradycji.

15 grudnia 2020 r. jury w składzie: p. dyrektor Halina Smyk i p. wicedyrektor Marta Sadowska dokonało oceny i wyłoniło zwycięzców konkursu. I miejsce zajął Jakub Ungert z kl. II ap. Wyróżnienia otrzymali: Karolina Ostasz z kl. II ag, Hanna Betiuk z kl. II fg, Gabriel Matyjas z kl. III g, Karolina Sarzyńska z kl. II dp, natomiast podziękowania za udział: Aleksandra Dziaduszyńska z kl. I b, Dominik Gołębiowski z kl. II ap oraz Sylwia Skibińska z kl. III a. Nagroda i upominki zostaną wręczone po feriach. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Drodzy Uczniowie! Serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie „Najpiękniejsza kartka świąteczna”. Jego celem jest spopularyzowanie tradycji i zwyczajów świątecznych wśród młodzieży. Konkurs trwa od 18 listopada do 13 grudnia 2020 r. Fundatorem nagród jest Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie.

Zachęcamy do wypożyczeń w bibliotece szkolnej!
Informujemy, że istnieje możliwość wyszukania potrzebnej lektury na stronach:

Uczniów klasy I b zachęcamy do lektury „Chmur” Arystofanesa.

[WEJDŹ, ABY PRZECZYTAĆ]