MAPA STRONY KONTAKT KARTA SZKOŁY

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

RODZAJ ZAJĘĆTERMINSALAPROWADZĄCY
Koło powtórzeniowe do matury z matematyki dla kl. III cponiedziałek, godz. 13.35-15.008Monika Baranowska
Koło języka angielskiego - "Biologia po angielsku"środa, godz. 13.45-14.30 (kl. III c)
środa, godz. 14.35-15,20 (kl. III a)
13Agata Berezecka
Koło powtórzeniowe do matury z historii i wiedzy o społeczeństwie dla kl. III cpiątek, godz. 12.45-14.3024Ewa Betiuk
Koło olimpijskie (przygotowujące do Olimpiady Teologii Katolickiej i Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej)ks. Marcin Chmiel
Koło powtórzeniowe do matury z matematyki dla kl. III epiątek, godz. 13.45-15.2029Anna Cichosz
Koło powtórzeniowe do matury z matematyki dla kl. III fponiedziałek, godz. 13.45-15.2029Anna Cichosz
Koło poszerzające wiedzę z języka angielskiego do matury dla kl. II c i II gponiedziałek, godz. 13.45-14.3035Ewa Gozdek
Koło powtórzeniowe do egzaminu maturalnego z chemii dla kl. III aponiedziałek, godz. 14.35-16.105Emilia Jadwiszczak
Koło chemiczne dla kl. II bwtorek, godz. 14.35-15.205Emilia Jadwiszczak
Koło powtórzeniowe z języka polskiego dla kl. III dczwartek, godz. 15.20-17.0025Marzanna Jakuta
Koło przygotowujące do matury z fizyki dla kl. II fpiątek, godz. 14.35-15.2028Janusz Janiak
Zajęcia przygotowujące do olimpiady historycznejśroda, godz. 14.35-15.2015Bartosz Janiszewski
Zajęcia przygotowujące do matury z fizyki dla kl. III e, III fsobota, godz. 8.00-10.309Hanna Jarosz
Koło olimpijskie z fizyki środa, godz. 14.35-16.05 (kl. III f)
czwartek, godz. 14.35-16.05 (kl. II g, h)
9Hanna Jarosz
Koło języka hiszpańskiegoponiedziałek, godz. 15.25-16.054Edyta Jedut
Koło biologiczneśroda, godz. 14.35-15.20 (kl. II b)
godz. 15.00-16.05 (kl. I b)
23Anna Jonak
SKS - piłka ręczna dziewczątczwartek, godz. 15.20-16.50sala gimnastycznaMonika Klimkowska
SKS - piłka ręczna chłopcówczwartek, godz. 15.20-16.50 (co dwa tygodnie)sala gimnastycznaTomasz Kociuba
SKS - piłka nożnapiątek, godz. 14.30-16.00 (co dwa tygodnie)sala gimnastycznaTomasz Kociuba
Koło udzielania pierwszej pomocyponiedziałek, godz. 14.35-15.2010Dominika Koleniec
Koło powtórzeniowe do matury z historii i wiedzy o społeczeństwa dla kl. III bpiątek, godz. 12.45-14.3010Małgorzata Kość
Zajęcia powtórzeniowe do matury z matematyki dla kl. III dwtorek, godz. 12.45-14.309Edyta Kowalczuk
Zajęcia powtórzeniowe z języka angielskiego dla kl. I gczwartek, godz. 8.00-8.45 (co dwa tygodnie)14Agnieszka Kożuch
Koło olimpijskie - Olimpiada Wiedzy o Filmie i Olimpiada Medialnaponiedziałek, godz. 7.20-8.00 (Olimpiada Wiedzy o Filmie)
środa, piątek, godz. 7.20-8.00 (Olimpiada Medialna)
27Teresa Kurzępa
Koło olimpijskie z biologiiczwartek, godz. 12.45-13.3018Jolanta Maciejewska
Koło powtórzeniowe do matury z geografii dla kl. III b, III cczwartek, godz. 14.35-15.203Małgorzata Marek
Koło olimpijskie z geografiiczwartek, godz. 15.20-16.053Małgorzata Marek
Koło powtórzeniowe przygotowujące do matury z języka polskiego dla kl. III fpiątek, godz. 15.20-16.1022Wiesława Mazurek
Koło powtórzeniowe przygotowujące do matury z języka niemieckiego dla kl. III dwtorek, godz. 15.25-16.1014Małgorzata Mozel
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. II epiątek, godz. 8.00-8.451Ewa Pieńkowska
Zajęcia z języka polskiego przygotowujące do matury na poziomie rozszerzonym dla kl. III c wtorek, godz. 14.30-16.00 (co dwa tygodnie)25Anna Popielewicz
Koło języka rosyjskiego dla kl. IIIśroda, godz. 15.20-16.0516Małgorzata Pośpiech
Koło języka rosyjskiego dla kl. IIwtorek, godz. 14.30-15.2016Małgorzata Pośpiech
Koło olimpijskie z języka łacińskiegośroda, godz. 13.45-15.20bibliotekaAnna Sadlak
SKS - koszykówka dziewczątponiedziałek, godz. 14.30-15.20sala gimnastycznaMarta Sadowska
Zajęcia przygotowujące do matury z informatyki dla kl. III fdrugi wtorek w miesiącu, godz. 14.30-16.0020Elżbieta Senderska
Koło olimpijskie z języka angielskiegowtorek, godz. 13.45-15.20bibliotekaMonika Skrzypczak
Koło powtórzeniowe do matury z matematyki dla kl. III dponiedziałek, godz. 12.45-14.3024Katarzyna Stojecka
Koło chemiczne dla kl. II apiątek, godz. 13.45-14.305Teresa Świś
Koło chemiczne dla kl. I apiątek, godz. 14.35-15.205Teresa Świś
Zajęcia sportowo - rekreacyjne z akcentem lekkoatletycznymwtorek, godz. 14.30-15.30
piątek, godz. 14.30-16.00
sala gimnastycznaAneta Wdowiak
Koło artystycznewtorek, godz. 14.00-14.45aulaRobert Wojciechowski
Koło polonistyczne dla kl. II aśroda, godz. 14.35-15.052Robert Wojciechowski
Koło filmowe dla kl. II epiątek, godz. 13.30-14.3018Honorata Zakrzewska
Koło powtórzeniowe do matury z matematyki dla kl. III aponiedziałek, godz. 12.45-14.30
czwartek, godz. 12.45-14.30
26Adam Ziemba
Koło matematyczne dla kl. II f, II hwtorek, godz. 14.30-16.00 (co dwa tygodnie)26Adam Ziemba

Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lo.chelm.pl
e-mail: liceum@1lo.chelm.pl