MAPA STRONY KONTAKT KARTA SZKOŁY

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018/2019

RODZAJ ZAJĘĆTERMINSALAPROWADZĄCY
Koło powtórzeniowe do matury z matematyki dla kl. III bponiedziałek, godz. 12.45-13.30 5Monika Baranowska
Koło powtórzeniowe do matury z matematyki dla kl. III cwtorek, godz. 13.45-14.3029Monika Baranowska
Koło języka angielskiego - "Biologia po angielsku" dla kl. II apiątek, godz. 14.40-15.2513Agata Berezecka
Koło powtórzeniowe do matury z historii i wiedzy o społeczeństwie dla kl. III cponiedziałek, godz. 13.30-15.2024Ewa Betiuk
SKS - piłka siatkowa chłopcówśroda, godz. 14.30-16.00sala gimnastycznaJarosław Betiuk
Koło powtórzeniowe do matury z języka angielskiego (zakres rozszerzony) dla kl. III hponiedziałek, godz. 13.45-14.3030Marzanna Chaciuk
Koło powtórzeniowe do matury z matematyki (zakres podstawowy) dla kl. III aponiedziałek, godz. 13.30-15.0029Anna Cichosz
Koło powtórzeniowe do matury z matematyki (zakres rozszerzony) dla kl. III gpiątek, godz. 8.00-8.4529Anna Cichosz
SKS - piłka siatkowa dziewczątpiątek, godz. 15.25-16.10sala gimnastycznaJoanna Dąbska
SKS - pływanie dziewczątpiątek, godz. 16.10-17.00pływalniaJoanna Dąbska
Koło powtórzeniowe do matury z języka angielskiego dla kl. III aczwartek, godz. 14.35-15.2035Ewa Gozdek
Koło powtórzeniowe do matury z języka angielskiego dla kl. III cpiątek, godz. 8.00-8.4535Ewa Gozdek
Koło powtórzeniowe do matury z języka angielskiego dla kl. III gponiedziałek, godz. 12.45-13.3035Ewa Gozdek
Koło powtórzeniowe do matury z języka francuskiego dla kl. III a i III gwtorek, godz. 8.00-8.4515Małgorzata Hadam
Koło powtórzeniowe do egzaminu maturalnego z chemii dla kl. III bponiedziałek, godz. 13.45-15.255Emilia Jadwiszczak
Koło chemiczne dla kl. II bpiątek, godz. 14.35-15.205Emilia Jadwiszczak
Koło powtórzeniowe z języka polskiego dla kl. III fponiedziałek, godz. 14.30-16.3026Marzanna Jakuta
Koło powtórzeniowe z języka polskiego dla kl. III hwtorek, godz. 14.30-16.0026Marzanna Jakuta
Koło przygotowujące do matury z fizyki dla kl. III fsobota, godz. 10.00-13.0010Janusz Janiak
Zajęcia przygotowujące do matury z fizyki dla kl. III g, III hsobota, godz. 8.00-10.30 (trzy razy w miesiącu)9Hanna Jarosz
Koło przygotowujące do konkursów z fizyki dla kl. II f, III g, III hpiątek, godz. 14.30-16.009Hanna Jarosz
Koło fizyczne dla kl. I f, II f, III g, III hponiedziałek, godz. 7.00-8.00
środa, godz. 7.00-8.00
9Hanna Jarosz
SKS - koszykówka chłopcówwtorek, godz. 14.30-16.00sala gimnastycznaZdzisław Jaroszczuk
SKS - pływanie chłopcówpiątek, godz. 16.10-17.00pływalniaZdzisław Jaroszczuk
Koło biologiczne dla kl. III b przygotowujące do maturywtorek, godz. 8.00-8.455Anna Jonak
Koło biologiczne dla kl. II bpierwszy i trzeci wtorek miesiąca, godz. 14.35-15.2027Anna Jonak
Klub Młodego Odkrywcy (kl. II b)drugi i czwarty wtorek miesiąca, godz. 14.35-15.2022Anna Jonak
SKS - piłka ręczna dziewczątczwartek, godz. 14.30-16.00sala gimnastycznaMonika Klimkowska
Aerobikpiątek, godz. 14.30-15.30sala gimnastycznaMonika Klimkowska
SKS - piłka nożnaponiedziałek, godz. 14.30-16.00
czwartek, godz. 14.30-16.00
sala gimnastycznaTomasz Kociuba
SKS - piłka nożnapiątek, godz. 14.30-16.00 (co dwa tygodnie)sala gimnastycznaTomasz Kociuba
Koło Pierwszej Pomocy dla kl. I i IIwtorek, godz. 14.40-15.25Dominika Koleniec
Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego dla kl. III bczwartek, godz. 8.00-8.4527Teresa Kurzępa
Koło olimpijskie dla kl. I a, II a, II bpiątek, godz. 8.00-8.4527Teresa Kurzępa
Koło powtórzeniowe do matury z biologiiwtorek, godz. 13.30-15.0023Jolanta Maciejewska
Koło olimpijskie z geografii dla kl. II c, III d, III ewtorek, godz. 13.45-14.30
piątek, godz. 8.00-8.45
3Małgorzata Marek
Koło powtórzeniowe do matury z matematyki (na poziomie podstawowym) dla kl. III dśroda, godz. 7.00-7.501Ewa Pieńkowska
Koło powtórzeniowe do matury z matematyki (na poziomie rozszerzonym) dla kl. III ewtorek, godz. 7.00-7.501Ewa Pieńkowska
SKS - koszykówka dziewczątponiedziałek, godz. 14.30-16.00sala gimnastycznaMarta Sadowska
Zajęcia przygotowujące do matury z informatyki dla kl. III hpierwszy i czwarty wtorek w miesiącu, godz. 14.30-15.3020Elżbieta Senderska
Koło języka hiszpańskiego dla kl. II a, II c, II eponiedziałek, godz. 15.25-16.1013Paulina Skiba
Koło olimpijskie z języka angielskiegoczwartek, godz. 14.35-15,2014Monika Skrzypczak
Koło chemiczne dla kl. II aczwartek, godz. 13.45-14.305Teresa Świś
Koło przygotowujące do matury z chemii dla kl. III apiątek, godz. 13.45-15.005Teresa Świś
Koło powtórzeniowe przygotowujące do matury rozszerzonej z języka angielskiegoczwartek, godz. 8.00-8.4530Marek Urban
SKS - lekka atletykapiątek, godz. 14.30-16.00sala gimnastycznaAneta Wdowiak
Koło powtórzeniowe z języka polskiego dla kl. III eśroda, godz. 14.30-15.3026Honorata Zakrzewska
Koło powtórzeniowe do matury z matematyki dla kl. III fpiątek, godz. 13.30-15.0029Adam Ziemba
Koło powtórzeniowe do matury z matematyki dla kl. III hpiątek, godz. 8.00-9.4029Adam Ziemba

Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lo.chelm.pl
e-mail: liceum@1lo.chelm.pl