MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

OGŁOSZENIA

Drodzy Uczniowie! Bibliotekarze serdecznie zapraszają Was do udziału w organizowanym przez siebie konkursie „Najpiękniejsza kartka świąteczna”. Jego celem jest spopularyzowanie tradycji i zwyczajów świątecznych wśród młodzieży. Konkurs trwa od 26 listopada do 15 grudnia 2021 r. Fundatorem nagród jest Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie.


Informujemy, że zgodnie z wydanym 8 września 2021 roku Zarządzeniem nr 9/2021/2022 Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie 12 listopada jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

Biblioteka czynna w godzinach 8.00 – 15.30.
Zachęcamy do wypożyczeń! Informujemy, że istnieje możliwość wyszukania potrzebnej lektury na stronach:
https://liblink.pl/JPljVBKzlK
https://liblink.pl/QI9549X8Iz

Drodzy Uczniowie!

Obecna trudna sytuacja związana z epidemią wirusa SARS-CoV-2 , który wywołuje chorobę COVID-19, wiąże się z różnego rodzaju trudnościami, może wywoływać uczucia strachu, lęku, niepewności. Jest to naturalna reakcja wszystkich na otaczającą nas rzeczywistość. Szybki rozwój epidemii w Polsce budzi silne emocje. Pamiętajmy jednak, że jest to stan przejściowy, który minie, i wszystko wróci do normy. Jeśli niepokoi Was własna kondycja psychiczna lub pojawiły się inne problemy związane z przeżywaniem czasu niepewności i przymusowej izolacji, zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy.

Iwona Janeczek – iwonajaneczek@1lo.chelm.pl

Małgorzata Żebrowska – Zając – malgorzatazebrowskazajac@1lo.chelm.pl


Pedagog i psycholog są do dyspozycji uczniów, rodziców i opiekunów od poniedziałku do piątku w godzinach swojej pracy pod numerem telefonu 82 565 38 84 oraz on-line za pośrednictwem e-dziennika Librus.


Z dniem 1 grudnia 2018 r. Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie wprowadził następujący cennik opłat za usługi kserograficzne świadczone w szkolnej bibliotece:

  • kopia czarno – biała jednostronna formatu A4 – 0,10 zł /brutto/,
  • kopia kolorowa jednostronna formatu A4 – 1,00 zł /brutto/.
Powrót