MAPA STRONY RODO KONTAKT DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
WCAG

OGŁOSZENIA

W związku ze zmianami organizacyjnymi od 8 marca br. nastąpi też zmiana planu lekcyjnego. Zostanie on umieszczony w dzienniku elektronicznym Librus.


Przypominamy, że od 16 listopada odbywają się konsultacje dla uczniów klas III. Są to spotkania indywidualne lub grupowe z nauczycielem prowadzącym zajęcia edukacyjne z przedmiotu, z którego uczeń przystępuje do egzaminu maturalnego. Konsultacje odbywają się poza tygodniowym planem nauczania w ramach zadań statutowych szkoły. Poniżej prezentujemy aktualny harmonogram spotkań. Zapraszamy!

 


Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 27 listopada 2020 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 2111) FERIE ZIMOWE przypadają na okres:

4 – 17 stycznia.

Życzymy udanego wypoczynku!


Zimowa przerwa świąteczna przypada na okres:

23 – 31 grudnia.


Drodzy Uczniowie! Bibliotekarze serdecznie zapraszają Was do udziału w organizowanym przez siebie konkursie „Najpiękniejsza kartka świąteczna”. Jego celem jest spopularyzowanie tradycji i zwyczajów świątecznych wśród młodzieży. Konkurs trwa od 18 listopada do 13 grudnia 2020 r. Fundatorem nagród jest Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie.


Zgodnie z decyzją Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie 12 i 13 listopada nie będą  się odbywać zajęcia dydaktyczne.


Informujemy, że na terenie szkoły od 16 listopada będą odbywały się konsultacje dla uczniów klas III. Mogą to być spotkania indywidualne lub grupowe z nauczycielem prowadzącym zajęcia edukacyjne z przedmiotu, z którego uczeń przystępuje do egzaminu maturalnego. Konsultacje odbywać się będą poza tygodniowym planem nauczania w ramach zadań statutowych szkoły. Zapraszamy!


Biblioteka czynna w godzinach 8.00 – 14.30.
Zachęcamy do wypożyczeń! Informujemy, że istnieje możliwość wyszukania potrzebnej lektury na stronach:
https://liblink.pl/JPljVBKzlK
https://liblink.pl/QI9549X8Iz

Drodzy Uczniowie!

Obecna trudna sytuacja związana z epidemią wirusa SARS-CoV-2 , który wywołuje chorobę COVID-19, wiąże się z różnego rodzaju trudnościami, może wywoływać uczucia strachu, lęku, niepewności. Jest to naturalna reakcja wszystkich na otaczającą nas rzeczywistość. Szybki rozwój jesiennej fali epidemii w Polsce budzi silne emocje. Pamiętajmy jednak, że jest to stan przejściowy, który minie, i wszystko wróci do normy. Jeśli niepokoi Was własna kondycja psychiczna lub pojawiły się inne problemy związane z przeżywaniem czasu niepewności i przymusowej izolacji, zachęcamy do skorzystania z naszej zdalnej pomocy.

Małgorzata Żebrowska – Zając – malgorzatazebrowskazajac@1lo.chelm.pl
Agnieszka Panas – agnieszkapanas@1lo.chelm.pl

Pedagog szkolny jest do dyspozycji uczniów, rodziców i opiekunów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00 pod numerem telefonu 82 565 38 84 oraz on-line za pośrednictwem e-dziennika Librus.


Z dniem 1 grudnia 2018 r. Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie wprowadził następujący cennik opłat za usługi kserograficzne świadczone w szkolnej bibliotece:

  • kopia czarno – biała jednostronna formatu A4 – 0,10 zł /brutto/,
  • kopia kolorowa jednostronna formatu A4 – 1,00 zł /brutto/.
Powrót

KONTAKT:

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Czarnieckiego
ul. Czarnieckiego 8
22-100 Chełm
tel. +48 82 565 38 85

Sekretariat czynny:
poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

www.1lo.chelm.pl
e-mail: liceum@1lo.chelm.pl