KONKURSY I OLIMPIADY 2015 - 2016




 

OSIĄGNIĘCIA  OLIMPIJSKIE 2015/2016

 

 

Liczba uczestników

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Etap/ Miejsce

Opiekun

Etap szkolny

 

Etap okręgowy

Etap centralny

Ogólnopolski konkurs internetowy „Know America”

 

 

 

Helena Mazurek

 

Ola Mikus

2f

 

2a

Udział w II etapie

Udział w II etapie

 

Agata Berezecka

I etap ogólnopolski - 2

II etap ogólnopolski - 2

-

 

 

 

 

Konkurs Języka Angielskiego FOX 2016

Helena Mazurek

Oliwia Kołodyńska

Ola Mikus

Anita Adamiec

Iza Medolińska

Weronika Skibińska

Ola Sawicka

 

Klaudia Kulińska

 

Patrycja Bucior

Aleksandra Betiuk

Magdalena Wakuła

Rafał Prus

Adam Zawiślak

Aleksandra Ochnik

 

2f

2f

2a

2a

1a

1a

1a

 

3c

 

1d

1d

1d

1d

1d

2c

Wynik dobry

 

 

 

 

 

 

 

Udział

 

Udział

 

Agata Berezecka

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Lipert

 

Marzanna Chaciuk

-

 

 

 

 

 

 

 

-

 

-

-

 

 

 

 

 

 

 

-

 

-

7

 

 

 

 

 

 

 

1

 

6

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Michał Jankowski

 

Weronika Sawicka

 

Tomasz Jurek

2f

 

1a

 

3d

Finalista – XX miejsce

Udział w etapie diecezjalnym

Udział w etapie diecezjalnym

s. Iwona Jarecka

 

ks.Jerzy Krawczyk

ks.Jerzy Krawczyk

 

24

3

1

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”

Kornelia Burnos

Dominika Suprynowicz

Olaf Tomaszewski

Kacper Lewczuk

Beata Krupa

Aleksandra Płócienniak

 

3a

3a

 

3a

3a

3a

3a

Wyróżnienie

Wyróżnienie

 

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Emilia Jadwiszczak

-

-

6

Ogólnopolski Konkurs na Felieton we Wrocławiu

Maria Lik

2c

Wyróżnienie

Anna Popielewicz

30

6

1

Ogólnopolski Konkurs „Wielokulturowe dziedzictwo mojego regionu” organizowany przez Uniwersytet Jagieloński

Milena Mazurek

Klaudia Kubińska

Katarzyna Tomczyk

2c

2c

2c

I miejsce drużynowo

Anna Popielewicz

3

-

3

Ogólnopolski Konkurs o Historii

i Kulturze Żydów Polskich organizowany przez Fundację Szalom

Patryk Gąsior

Kamila Siedlecka

3b

3b

Wyróżnienie Udział w finale

Anna Popielewicz

6

-

2

XXII Sesja Parlamentu Dzieci      i Młodzieży

Mikołaj Polak      

Aleksandra Muratov

2b

2b

Laureat

Laureat

Ewa Betiuk

-

2

2

VII edycja Konkursu Kamienie Pamięci

Edyta Palak

Angelika Szponar

Paulina Cieśla

2b

2b

2b

Laureaci - drużynowo

Ewa Betiuk

-

3

3

I Ogólnopolski Konkurs „Utracone dziedzictwo ziemian polskich XX w.”

Katarzyna Musel

Sylwia Kozioł

3c

3c

Laureatki – drużynowo –

V miejsce w etapie centralnym,

I miejsce w etapie wojewódzkim

Ewa Betiuk

-

2

2

XXIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

Paulina Pawłowicz

Karolina Dżaman

Patrycja Oszwa

Aleksandra Mikus

Paulina Karamać

 

3a

2f

2e

2a

1a

II miejsce w etapie okręgowym

Dominika Koleniec

Etap rejonowy - 5

5

 

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski (OKR)

 

 

 

 

Dominika Piecuch

Marcelina Strup

 

 

Karolina Rataj

1a

1a

Udział

Udział

 

 

III miejsce w etapie powiatowym

 

Teresa Kurzępa

 

 

 

Marzanna Jakuta

-

 

 

 

-

Etap Powiatowy – 2

 

Etap Powiatowy – 1

 

-

 

 

 

-

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Młodzież i dzieci są przyszłością świata…” – refleksje

 

Marek Auguściuk

2f

Wyróżnienie

 

Marzanna Jakuta

-

-

1

Ogólnopolski Konkurs „Mój las”

Paulina Budzicka

2a

Wyróżnienie

Jolanta Maciejewska

-

-

1

Ogólnopolski Konkurs ‘Hetmany”

Aleksandra Pukas

Estera Kisielewicz

Helena Mazurek

 

Aleksandra Pukas

Estera Kisielewicz

Karolina Dżaman

 

2f

2f

2f

 

2f

2f

2f

III miejsce drużynowo

w kategorii wiedza

II miejsce drużynowo

w kategorii projekt

 

Katarzyna Dobrakowska

 

 

Katarzyna Dobrakowska

3

 

 

 

3

-

 

 

 

-

3

 

 

 

3

Ogólnopolski Konkurs „Socjoszkoła” organizowany przez Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego

Andżelika Grabczak

 

Magda Psionka

 

Maria Lik

Karolina Kubińska

2c

 

2c

 

2c

2c

 

Udział w etapie centralnym

Udział w etapie centralnym

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Anna Popielewicz

25

-

4

Powszechny Internetowy Konkurs dla uczniów szkół średnich – Matematyka, organizowany przez Politechnikę Warszawską

 

Kornelia Staszewska

3f

Finalistka, Wyróżnienie

Anna Cichosz

-

-

1

 

 

 

KONKURSY  WOJEWÓDZKIE/  REJONOWE/  MIEJSKIE 2015/2016

 

 

Liczba uczestników

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Etap/ Miejsce

Opiekun

Etap szkolny

 

Etap okręgo-wy

Etap central-ny

Wojewódzki Konkurs Tłumaczenia Poezji Obcojęzycznej – Język Francuski

 

Sylwia Stasińska

2b

Wyróżnienie

 

 

Dorota Sawosz

-

-

1

 

 

 

Wojewódzki Konkurs Tłumaczenia Poezji Obcojęzycznej – Język Angielski

Sylwia Stasińska

2b

Wyróżnienie

 

Marek Urban

-

-

1

 

 

 

Miejski Konkurs „Wielką nocą pędzę z pomocą”

Patrycja Oszwa

Maciej Kołodziej

2e

1e

Udział

s. Iwona Jarecka

 

-

-

 2

 

Powiatowy Konkurs Poezji Współczesnej

 

Dominika Piecuch

Marcelina Strup

1a

1a

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Teresa Kurzępa

-

-

2

Powiatowy Konkurs Poezji Miłosnej

 

Dominika Piecuch

Marcelina Strup

1a

1a

Wyróżnienie

I miejsce

Teresa Kurzępa

-

-

2

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Lucyny Lipińskiej (OKR)

 

Dominika Piecuch

Marcelina Strup

1a

1a

III miejsce

I miejsce

Teresa Kurzępa

-

-

-

Wojewódzki Konkurs Poprawności Językowej „Mówię  i piszę po polsku”

Magdalena Iwańczuk

 

 

Kinga Stempkowska

1a

 

 

3c

Udział w etapie wojewódzkim

 

Udział w etapie wojewódzkim

Teresa Kurzępa

 

 

Dariusz Kostecki

1

 

 

1

-

 

 

-

1

 

 

1

Miejski Konkurs Wiedzy o UE – III edycja

Iwona Rafalska

Patryk Gąsior

 

Karolina Rafalska

Rafał Tabaka

1c

3b

 

3b

3b

Finalistka

Finalista

 

Finalistka

Finalista

Ewa Betiuk

 

 

Małgorzata Kość

-

 

 

-

Etap miejski - 2

Etap miejski - 2

 

Etap miejski - 2

Etap miejski - 2

 

Wojewódzki Konkurs KUL „Szlakiem wielkich twierdz kresowych na Ukrainie” –

V edycja

Iwona Rafalska

 

1c

Laureatka

 

Ewa Betiuk

-

-

1

Wojewódzki Konkurs Stowarzyszenia Nauczycieli Polonistów

Klaudia Petruk

3b

Wyróżnienie

 

Anna Popielewicz

20

 -

1

Powiatowy Konkurs o Samorządzie Terytorialnym

Karolina Rafalska

Rafał Tabaka

3b

3b

II miejsce

III miejsce

Małgorzata Kość

-

-

2

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego „An der KUL ist Deutsch cool” organizowany przez KUL

Natalia Szynaka

3c

Finalistka –

IV miejsce

 

Małgorzata Mozel

3

1

1

Rejonowy Konkurs Ortograficzny Języka Rosyjskiego

Karolina Rafalska

 

3b

II miejsce

Małgorzata Pośpiech

-

-

1

Wojewódzki Konkurs Poezji Rosyjskiej

 

Karolina Rafalska

 

3b

Wyróżnienie

 

Małgorzata Pośpiech

-

-

1

Wojewódzki Konkurs Poezji i Pieśni Rosyjskiej

 

Karolina Rafalska

 

3b

I miejsce

Małgorzata Pośpiech

-

-

1

Rejonowy Konkurs Recytatorski „Z bliska i z daleka” – VIII edycja

Karolina Rataj

2e

Laureatka

Marzanna Jakuta

-

-

1

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny Języka Rosyjskiego

Natalia Bartosik

1c

Udział w etapie okręgowym

Katarzyna Kloc

-

1

-

Rejonowy Konkurs Gramatyczny Języka Rosyjskiego

Natalia Bartosik

1c

Udział w etapie okręgowym

Katarzyna Kloc

-

1

-

 

 

 

 

 

 

 

OSIąGNIĘCIA  OLIMPIJSKIE 2015/2016

 

 

Liczba uczestników

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Etap/ Miejsce

Opiekun

Etap szkolny

 

Etap okręgo-wy

Etap central-ny

Olimpiada Teologii Katolickiej

 

Magdalena Donhefner

Karolina Rafalska

2a

 

3b

Finalistka

 

Udział w etapie okręgowym

s. Iwona Jarecka

 

ks.Marcin Chmiel

3

 

1

1

 

1

1

 

-

 

 

Olimpiada Wiedzy Technicznej

Kornelia Staszewska

 

Przemysław Chwała

Michał Kozar

3f

 

2f

2f

Laureatka –

IX miejsce

Finalista

Finalista

 

Anna Legwant

12

5

3

Olimpiada Fizyczna

Kornelia Staszewska

 

3f

Udział w etapie okręgowym

Anna Legwant

1

1

-

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH - Fizyka

Kornelia Staszewska

 

3f

Laureatka

 

Anna Legwant

1

1

1

Olimpiada Medialna

 

 

 

 

 

 

Olimpiada Medialna c.d.

Magdalena Iwańczuk

 

Paulina Budzicka

 

Grzegorz Zagraba

 

 

Aleksandra Seroczyńska

1a

 

2a

 

3f

 

 

3c

Udział w etapie okręgowym

Laureatka –

III miejsce

I miejsce w etapie okręgowym

Udział w etapie okręgowym

 

Teresa Kurzępa

 

 

 

 

 

 

Ewa Betiuk

3

 

 

 

 

 

 

1

3

 

 

 

 

 

 

1

1

 

 

 

 

 

 

-

Olimpiada Języka Francuskiego

Wiktoria Dubaj

3e

Udział w etapie okręgowym

 

Dorota Sawosz

1

1

-

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH - Matematyka

Kornelia Staszewska

 

3f

Laureatka

 

Anna Cichosz

1

1

1

Olimpiada Języka Łacińskiego

Klaudia Petruk

 

 

Karolina Rafalska

 

 

Barbara Sadlak

 

 

Helena Mazurek

 

 

3b

 

 

3b

 

 

2b

 

 

2b

Laureatka etapu okręgowego

Laureatka etapu okręgowego

Laureatka etapu okręgowego

Udział w etapie okręgowym

 

Anna Sadlak

5

4

-

Olimpiada Historyczna

Krzysztof Jakubowicz

 

Mateusz Muszyński

 

Klaudia Petruk

 

 

Maciej Nowosad

1c

 

 

3b

 

3b

 

 

2e

Udział w etapie okręgowym

 

Udział w etapie okręgowym

Udział w etapie okręgowym

 

Udział w etapie okręgowym

Ewa Betiuk

 

 

Małgorzata Kość

 

 

 

 

Katarzyna Dobrakowska

1

 

 

2

 

 

 

 

1

1

 

 

2

 

 

 

 

1

-

 

 

-

 

 

 

 

-

Olimpiada o świecie antycznym

Mikołaj Polak

 

Norbert Nowak

2b

 

2b

 

 

Udział w etapie okręgowym

Udział w etapie okręgowym

 

Ewa Betiuk

2

2

-

Olimpiada Wiedzy o UE

Patryk Gąsior

 

 

Karolina Rafalska

3b

 

 

3b

Udział w etapie okręgowym

 

Wyróżnienie na etapie okręgowym

 

Ewa Betiuk

 

 

Małgorzata Kość

1

 

 

1

1

 

 

1

-

Olimpiada  Matematyczna

Kornelia Staszewska

 

3f

Udział w etapie okręgowym

 

Anna Cichosz

1

1

-

Olimpiada Języka Angielskiego

Aleksandra Ochnik

2c

Udział w etapie okręgowym

 

Ewa Gozdek

30

1

-

 

 

 

Olimpiada Języka Niemieckiego

Natalia Szynaka

3c

Udział w etapie okręgowym

 

Małgorzata Mozel

1

1

-

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Karolina Rafalska

3b

Udział w etapie okręgowym

 

Małgorzata Pośpiech

1

1

-

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu     i Żywności

Paulina Budzicka

2a

Udział w etapie okręgowym

 

Jolanta Maciejewska

1

1

-

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Magdalena Gregorowicz

Dominika Suprynowicz

2a

 

3a

Udział w etapie okręgowym

Udział w etapie okręgowym

 

Jolanta Maciejewska

2

2

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OSIąGNIĘCIA SPORTOWE 2015/ 2016

 

NAZWA ZAWODÓW / RANGA / MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA / UCZNIÓW W DRUŻYNIE

KLASA

OPIEKUN

II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w koszykówce dziewcząt

II miejsce w Miejskiej Licealiadzie w koszykówce dziewcząt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II miejsce w Miejskiej Licealiadzie w piłce siatkowej chłopców

 

 

 

 

 

 

 

 

 

? I miejsce w Miejskiej Licealiadzie w badmintona

 

 

 

I miejsce w Miejskiej Licealiadzie sztafet pływackich dziewcząt

I miejsce w Rejonowej Licealiadzie sztafet pływackich dziewcząt

VI miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie sztafet pływackich dziewcząt

 

 

 

 

 

 

 

 

I miejsce w Miejskiej Licealiadzie w stylu klasycznym  dziewcząt

I miejsce w Rejonowej  Licealiadzie w stylu klasycznym

 

VI miejsce w Wojewódzkiej  Licealiadzie w stylu klasycznym

 

 

II miejsce w Miejskiej Licealiadzie w stylu dowolnym

III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w stylu dowolnym

 

 

 

III miejsce w Miejskiej Licealiadzie w stylu grzbietowym

IV miejsce w Rejonowej Licealiadzie w stylu grzbietowym

 

II miejsce w Miejskiej Licealiadzie w stylu grzbietowym

V miejsce w Rejonowej Licealiadzie w stylu grzbietowym

I miejsce w Miejskiej Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt

III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

 

 

 

 

I  miejsce w Miejskiej Licealiadzie sztafet pływackich chłopców

III  miejsce w Rejonowej Licealiadzie sztafet pływackich chłopców

VIII  miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie sztafet pływackich chłopców

 

 

 

 

 

 

 

V miejsce w Rejonowej Licealiadzie  – Korespondencyjna Liga Lekkkoatletyczna dziewcząt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV miejsce w Indywidualnych Wojewódzkich  Biegach Przełajowych

VI miejsce w Indywidualnych Wojewódzkich  Biegach Przełajowych

 

 

I miejsce indywidualnie w XXVI Biegu Niepodległości

VI miejsce indywidualnie w XXVI Biegu Niepodległości

 

 

III  miejsce w Miejskiej Licealiadzie w halowej piłce ręcznej dziewcząt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V miejsce w Rejonowej Lidze Lekkoatletycznej - chłopcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V miejsce w Miejskiej Licealiadzie w tenisie stołowym indywidualnym.

VII miejsce w Rejonowej Licealiadzie w tenisie stołowym indywidualnym.

 

 

Miejska Licealiada w tenisie stołowym indywidualnym.

 

 

 

 

 

 

II miejsce w Miejskiej Licealiadzie w halowej piłce nożnej dziewcząt

 

 

 

 

 

 

V miejsce w Miejskiej Licealiadzie w halowej piłce nożnej chłopców

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII Miejsce w Miejskiej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców

 

 

Martyna Bereza

Sylwia Bis

Magdalena Donhefner

Marta Fedoniuk

Emilia Grochowska

Paula Korniszuk

Magdalena Krop

Justyna KuŸmicz

Maria Lik

Aleksandra Mikus

Estera Parada

Magda Pogerzelec

 

 

 

Mateusz Stefański

Michał Szozdowski

Damian Sulikowski

Jakub Koguciuk

Paweł Wawrzyniak

Grzegorz Usydus

Kacper Sitarz

Włodarczyk Olek

Patryk Czajka

Jakub Mazur

Dawid Dworak

 

Krop Magdalena

Wyhadańczuk Aleksandra

 

 

 

Wiejak Kinga

Pyzel Julia

Krop Magdalena

KuŸmicz Justyna

Kraluk Natalia

Suchań Michalina

Odrzywolska Barbara

Sikorska Katarzyna

Nowosad Karolina

Krzyżanowska Aleksandra

Makuch Aleksandra

Iwańczuk Magda

Jarmoła Elena

Ogrodowczyk Magdalena

 

 

 

Nowosad Karolina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pyzel Julia

 

 

 

 

 

 

Jarmoła Elena

 

 

 

 

 

 

Krzyżanowska Aleksandra

 

 

 

 

 

Charęża Magda

Czapka Izabela

Dadak Patrycja

Michałowska Patrycja

Korniszuk Paula

Proskura Anita

Skiba Katarzyna

Wiejak Kinga

Winiarska Natalia

Zguczyńska Alicja

 

 

Adamiec Kamil

Burdan Michał

Chojnacki Marcel

Głaz Kamil

Kochoń Krystian

Kociuba Piotr

Koguciuk Jakub

Krzywicki Jakub

Krzyżanowski Jakub

Niepogoda Mateusz

Płatek Mateusz

Przybysz Michał

 

 

 

 

Mazurek Klaudia

Poliszuk Emilia

Krzyżanowska Aleksandra

Poturaj Aleksandra

Ciemno-Czołowska Karolina

Dudko Patrycja

Parada Estera

Nosko Katarzyna

Pyzel Julia

Roman Patrycja

Derlak Dominika

Charęża Magda

świeczak Maria

 

 

 

Poliszuk Emilia

 

 

Tomasz Pawlikowski

 

 

 

 

Poliszuk Emilia

 

Tomasz Pawlikowski

 

 

 

Pałka Antonina

Bereza Martyna

Poturaj Aleksandra

Pukas Agnieszka

śnieg Karolina

Prokopiuk Natalia

Fedoniuk Marta

Krupa Beata

Nosko Katarzyna

KuŸmicz Justyna

Charęża Magda

Jagnicka Magdalena

 

 

Albert Szafran

Karol Skubisz

Adrian Palec

Konrad Łatwiński

Kamil Adamiec

Tomasz Pawlikowski

Seweryn Hałaj

Kacper Troć

Krystian Kochoń

Michał Burdan

Pękala Szymon

Terlecki Igor

 

 

 

Piotr Gadzicki

 

 

 

 

 

 

 

Filip Mazur

Jan Bedliński

Dawid Dworak

Proskura Anita

Popielnicka Dominika

Gałan Kamila

 

 

Sikorska Katarzyna

Bis Sylwia

Fedoniuk Marta

Grabczak Andżelika

Prokopiuk Natalia

Parada Estera

Pukas Agnieszka

 

 

Greguła Dawid

Rodzaj Krystian

Kogut Szymon

Czerwiński Eryk

Krzywicki Jakub

Manaj Patryk

Szalewicz Mateusz

Podgórski Konrad

Niemczuk Szymon

Kretowicz Karol

Siarnik Robert

Pieczonka Przemysław

 

 

Dudzik Jakub

Terlecki Igor

Sokaluk Konrad

Dubiel Patryk

Głaz Łukasz

Marchwiany Jakub

Mandziński Mateusz

Mazur Filip

Gadzicki Piotr

WoŸniak Adrian

Chwała Patryk

Krasnowski Dominik

1b

2d

2a

2d

2a

2b

3d

3d

2c

2a

2a

3d

 

 

 

3c

3f

3d

3f

 3e

1f

1a

1d

1d

1d

1f

 

       3d

2d

 

 

 

3a

3a

3d

3d

3d

3d

2f

2c

2d

1a

1a

1a

1a

1b

 

 

 

2d

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     3a

 

 

 

 

 

 

1a

 

 

 

 

 

 

       1a

 

 

 

 

 

3e

3c

2f

3a

2b

3c

1b

3a

3c

2e

 

 

       2f

2d

1d

2b

2d

2f

3f

3d

3d

3f

2d

3f

 

 

 

 

1a

1a

1c

1c

2a

2a

2a

3a

3a

3a

3c

3e

3e

 

 

 

1a

 

 

1c

 

 

 

 

1a

 

1c

 

 

 

       1a

1b

1c

1c

1e

2c

2d

3a

3a

3d

3e

3e

 

 

1e

1c

1d

1e

2f

1c

1c

2f

2d

2d

2d

1b

 

 

 

3d

 

 

 

 

 

 

 

1f

1f

1f

3c

1b

1e

 

 

2c

2d

2d

2c

2c

2a

1c

 

 

3e

3e

3e

3e

3d

3e

3e

3e

1b

3d

1e

1d

 

 

2d

2b

1e

1e

1e

1f

1f

1f

1f

3d

1f

1d

1d

Marta Sadowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jarosław Betiuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Betiuk Jarosław

 

 

 

 

Joanna Dąbska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Dąbska

 

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Dąbska

 

 

 

 

 

 

Joanna Dąbska

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Dąbska

 

 

 

 

 

Zdzisław Jaroszczuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdzisław Jaroszczuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Monika Klimkowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Monika Klimkowska

 

 

Monika Klimkowska/

Aneta Wdowiak

 

 

Monika Klimkowska

 

Aneta Wdowiak

 

 

 

Monika Klimkowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aneta Wdowiak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Kociuba

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Kociuba

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Kociuba

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Kociuba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Kociuba