Poczet dyrektorów


22.11.1915 -1915 Kazimierz Miszewski
1915 -31.01.1916 Lucjan Lewandowski
01.02.1916 -31.06.1916 Jan Sędzimir
01.09.1916 -30.06.1917 Władysław Gacki
01.08.1917 -30.03.1930 Wiktor Ambroziewicz
01.04.1930 -31.06.1930 Aleksander Sauter
01.07.1930 -30.06.1935 Tadeusz Dąbrowski
01.07.1935 -20.08.1935 Maurycy Adler
30.08.1935 -21.08.1950 Marian Lipski
22.07.1950 -31.08.1954 Antoni Rubaj
01.09.1954 -31.08.1958 Stanisław Karczmarzyk
01.08.1958 -31.08.1959 Zofia Farbiszewska
01.09.1959 -31.08.1961 Józef Szczerba
01.09.1961 -31.08.1968 Stefan Mrożkiewicz
01.09.1968 -31.08.1975 Leszek Kulikowski
01.09.1975 -31.08.1981 Zdzisław Jawor
01.09.1981 -31.08.1989 Karolina Uszczuk
01.09.1989 -31.08.2001 Marian Różański
01.09.2001 -31.08.2007 Antoni Skubiszewski
01.09.2007 -31.08.2012 Dariusz Kostecki
01.09.2012 - Teresa Kiwińska