Na olimpijskim szlaku


Już wiemy, że w tegorocznych edycjach olimpiad przedmiotowych i tematycznych

na etapie okręgowym naszą szkołę będzie reprezentowało 45 osób, a czekamy jeszcze na wyniki z dwóch pozostałych.



1. Olimpiada ekologiczna - opiekun Jolanta Maciejewska

Karolina Kulbicka

Paulina Kuniszuk

Natalia Kalamon



2. Olimpiada Fizyczna - opiekun Anna Legwant

Kocot Jakub – kl. II F

Kołodziejczyk Waldemar – kl. II F - został zakwalifikowany do etapu okregowego - doświadczalnego 63 Olimpiady Fizycznej.

Kucharski Konrad – kl. II F

Stasiuk Wojciech – kl. II F



3. Olimpiada Geograficzna - opiekun Małgorzata Marek

Malinowska Kinga – kl. III A



4. Olimpiada Historyczna - opiekun Ewa Betiuk

Jadwiszczak Jakub – kl. I F

Pomiankiewicz Maciej – kl. IF

Surma Joanna – kl. II B


Kusy Mateusz – I E - opiekun Katarzyna Koziak



5. Olimpiada języka angielskiego

Maciejewski Marcin – kl. I F - opiekun Katarzyna Lipert

Walczuk Karolina – kl. II B - opiekun Agata Berezecka

Wojtaszuk Karolina – kl. I D - opiekun Anna Gorczyńska



6. Olimpiada języka francuskiego

Wojtaszuk Natalia – kl. I D - opiekun Dorota Sawosz



7. Olimpiada języka łacińskiego - opiekun Anna Sadlak

Grzywaczewska Agata – kl. III A

Malinowska Kinga – kl. III A



8. Olimpiada języka niemieckiego - opiekun Renata Jóźwiak

Pradun Agata – kl. II B

Wroniecka Anna II B



9. Olimpiada języka polskiego - opiekun Anna Popielewicz

Oskar Sula – kl. II B

Joanna Surma II B

Kamil Lebnicki– kl. II B



Olimpiada języka polskiego - opiekun Wiesława Mazurek

Karolina Kołtun - kl. IId

Michał Bochen - kl. IIIc



10. Olimpiada Wiedzy Technicznej - opiekun Anna Legwant

Sześciu uczniów naszej szkoły z klas politechnicznych zostało wstępnie

zakwalifikowanych do etapu centralnego 39 Olimpiady Wiedzy Technicznej.

Dyczko Michał – kl. I F

Jadwiszczak Jakub – kl. I F

Koguciuk Rafał – kl. I F

Korzeniewski Michał – kl. I F

Chudoba Mateusz – kl. II F

Dubaj Marek – kl. II F

Jabłoński Przemysław – kl. II F

Kocot Jakub – kl. II F

Kołodziejczyk Waldemar – kl.II F

Kucharski Konrad – kl. II F

Kuśmierczyk Jacek – kl. II F

Stasiuk Wojciech -kl. II F



11. Olimpiada Wiedzy o Integracji w UE - opiekun Ewa Betiuk

Buczek Norbert – kl. I B

Kornasz Michał – kl. I B



12. Olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie Współczesnym - opiekun Ewa Betiuk

Skrypczuk Piotr – kl. I B

Lebnicki Kamil – kl. II B

Sula Oskar – kl. II B



13. Olimpiada Wiedzy o Prawie - opiekun Ewa Betiuk

Dziurian Ada – kl. I B

Grabowska Angelina – kl. I B

Małysz Agnieszka – kl. I B



3 uczniów naszej szkoły osiągnęło także znaczące sukcesy w zawodach sportowych

na szczeblu wojewódzkim – odpowiednik olimpiad szczebla okręgowego.



Kometka - opiekun Jarosław Betiuk

V miejsce – Drozdowska Magdalena – kl. III C

- Kmieć Karolina – kl. III F



Tenis stołowy - opiekun Joanna Dąbska

V miejsce – Jeżewska Aleksandra – kl. II D