OSIĄGNIĘCIA 2014/2015



NAZWA ZAWODÓW / RANGA / MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA / UCZNIÓW W DRUŻYNIE

KLASA

OPIEKUN

II miejsce w Licealiadzie Miejskiej w koszykówce dziewcząt

II miejsce w Licealiadzie Rejonowej w koszykówce dziewcząt

 

 

 

 

 

 

Sylwia Bis

Magdalena Donhefner

Marta Fedoniuk

Kamila Gółkowska

Emilia Grochowska

Paula Korniszuk

Magdalena Krop

Justyna KuŸmicz

Adrianna Kwiatosz

Maria Lik

Estera Parada

Magda Pogorzelec

Katarzyna Rul vel Sochacz

Katarzyna Sikorska

Zalewska Karolina

1d

1a

1d

2a

1a

1b

2d

2d

3a

1c

1a

2d

3c

1c

3c

Marta Sadowska

I miejsce w Licealiadzie Miejskiej w koszykówce chłopców

I miejsce w Licealiadzie Rejonowej w koszykówce chłopców

V miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej w koszykówce chłopców

 

 

 

 

 

 

 

Bartłomiej Dziura

Michał Iwańczuk

Jakub Jadwiszczak

Adrian Kubik

Karol Pietraszek

Tomasz Rzeszut

Mateusz Stadnicki

Mateusz Stefański

Damian Strycharczuk

Jarosław Szałaj

Mikołaj Zapora

2e

2d

3f

3e

2e

3f

3e

2c

3f

3e

2c

Zdzisław Jaroszczuk

II miejsce w Licealiadzie Miejskiej w siatkówce dziewcząt

 

 

 

 

 

 

Magdalena Charęża

Izabela Czapka

Aleksandra Dębicka

Paula Korniszuk

Patrycja Michałowska

Anita Proskura

Kinga Wiejak

Aleksandra Winiarska

Alicja Zguczyńska

2e

2c

3f

1b

2a

2c

2a

2c

1e

Joanna Dąbska

IV miejsce w Licealiadzie Miejskiej w siatkówce chłopców

 

 

 

 

Jakub Koguciuk

Rafał Koguciuk

Karol Pietraszek

Mateusz Stefański

Piotr Skrypczuk

Damian Sulikowski

Jarosław Szałaj

Michał Szozdowski

Paweł Wawrzyniak

2f

3f

2e

2c

3b

2d

3e

2f

2e

Jarosław Betiuk

II miejsce w Miejskiej Licealiadzie w halowej piłce nożnej dziewcząt

 

Sylwia Bis

Marta Fedoniuk

Andżelika Grabczak

Zuzanna Kmieć

Maria Lik

Estera Parada

Natalia Prokopiuk

Katarzyna Sikorska

Alicja Zguczyńska

1d

1d

1c

1a

1c

1a

1c

1c

1e

Tomasz Kociuba

VII miejsce w Licealiadzie Miejskiej w halowej piłce nożnej chłopców

 

Dawid Greguła

Szymon Kogut

Maciej Kiwiński

Patryk Lewicki

Konrad Podgórski

Krystian Rodzaj

Tomasz Rzeszut

Dominik Sagadel

Piotr Skrypczuk

Jarosław Szałaj

2e

1e

3d

2e

2e

2e

3f

2c

3b

3e

Tomasz Kociuba

I miejsce w Licealiadzie Miejskiej – sztafety pływackie dziewcząt

II miejsce w Licealiadzie Rejonowej – sztafety pływackie dziewcząt

VIII miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej – sztafety pływackie dziewcząt

 

 

 

 

 

 

 

 

Licealiada w pływaniu indywidualnym

I miejsce miasto, I miejsce rejon, VI miejsce województwo

II miejsce miasto, III miejsce rejon, XIII miejsce województwo

I miejsce miasto, III miejsce rejon, XVIII miejsce województwo

Natalia Kraluk

Magdalena Krop

Beata Krupa

Justyna KuŸmicz

Karolina Nowosad

Barbara Odrzywolska

Julia Pyzel

Katarzyna Sikorska

Michalina Suchań

Joanna Tołysz

Agata Wasyluk

Kinga Wiejak

 

Karolina Nowosad

Julia Pyzel

Katarzyna Sikorska

2d

2d

2a

2d

1d

1f

2a

1c

2d

2b

3b

2a

 

1d

2a

1c

Joanna Dąbska

IV miejsce w Licealiadzie Miejskiej w tenisie stołowym drużynowym chłopców

 

VI miejsce w Licealiadzie Miejskiej w tenisie stołowym indywidualnym chłopców

Wojciech Gałan

Grzegorz Skorupa

 

Piotr Gadzicki

Wojciech Gałan

Grzegorz Skorupa

1b

3d

 

3e

1b

3d

Tomasz Kociuba

I miejsce w Licealiadzie Miejskiej w badmintonie dziewcząt

III miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej w badmintonie dziewcząt

 

V miejsce w Licealiadzie Miejskiej w badmintonie chłopców

 

Magdalena Krop

Aleksandra Wyhadańczuk

 

Bartosz Matela

Jakub Śnieg

2d

1d

 

3e

3f

Jarosław Betiuk

Korespondencyjna Liga LA – zawody miejskie – V miejsce

Parada Estera

Dudko Patrycja  

Kmieć Zuzanna  

Korchut Eliza  

Ostrowska Karolina

 Haponiuk Daria

 Bis Sylwia

Korniszuk Paula

Serej Natalia  

Wnuk Klaudia  

Grabczak Andżelika  Sikorska Katarzyna  Fedoniuk Marta

Nosko Katarzyna  

Derlak Dominika  

Wójcik Karolina

 Stachniuk Wiktoria  Wojcieszek Natalia

Kozak Katarzyna

Dołgoruki Kinga

 

1a

1a

1a

1b

1b

1b

1d

1b

1b

1b

1c

1c

1d

2a

2c

2d

3d

3e

3e

3e

Monika Klimkowska

Sztafetowe Biegi Przełajowe 10x800m – zawody miejskie – V miejsce

Głuszek Anna

 Makaruk Natalia

Korniszuk Paula

Grabczak Andżelika

Lik Maria

Sikorska Katarzyna

Stangryciuk Daria

Bis Sylwia

Derlak Dominika,

 Kozak Katarzyna

 

1a

1a

1b

1c

1c

1c

1c

1d

2c

3e

Monika Klimkowska

XXV Biegi Listopadowe – zawody miejskie – V miejsce w kategorii dziewcząt i VII miejsce drużynowo jako szkoła

Świeczak Maria (7miejsce), Wojcieszek Natalia

(12 miejsce),

Roman Karolina (49 miejsce)

3e

 

 

2a

 

Monika Klimkowska

Licealiada w Piłkę Ręczną – zawody miejskie – V miejsce

Donhefner Magdalena Kmieć Zuzanna

Parada Estera

Stangryciuk Daria

Sikorska Katarzyna Prokopiuk Natalia

 Bis Sylwia

Fedoniuk Marta

Klin Oliwia

Wyhadańczuk Aleksandra

Nosko Katarzyna

Derlak Dominika

KuŸmicz Justyna

Charęża Magdalena

 

1a

1a

1a

1c

1c

1c

1d

1d

1d

1d

2a

2c

2d

2e

Monika Klimkowska

Sztafety szwedzkie – zawody miejskie – V miejsce

Serej Natalia

Wnuk Klaudia

Bis Sylwia  

Derlak Dominika

1b

1b

1d

2c

Monika Klimkowska

Sztafety 4x100m – zawody miejskie – III miejsce

Korchut Eliza

Ostrowska Klaudia

Fedoniuk Marta 

Wójcik Karolina

1b

1d

1d

2d

Monika Klimkowska

I miejsce w zawodach miejskich – sztafety pływackie chłopców

II miejsce w zawodach rejonowych– sztafety pływackie chłopców

VII miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej – sztafety pływackie chłopców

 

Przybysz Michał

Krzyżanowski Jakub

Krzywicki Jakub

Gorczycki Karol

Chojnacki Jan

Stadnicki Mateusz

Narkiewicz-Jodko Hubert

Koguciuk Rafał

Burdan Michał

Głaz Kamil

PłatekMateusz

Koguciuk Jakub

2f

2d

2d

3f

3d

3e

3d

3f

1d

1b

1d

2f

Zdzisław Jaroszczuk