AKTUALNOŚCI 2012/2013



WYDARZENIE

MIEJSCE

UCZESTNICY

OPIEKUN

2012/09/22
Korespondencyjna Liga

Lekkoatletyczna - zawody miejskie – Chełm

VI

Ewelina Godziszewska

Kinga Korszla

Katarzyna Król

Anna Lachowska

Alicja Lenkiewicz

Julia Pomiankiewicz

Małgorzata Radoła

Paulina Stodólska

Monika Wawron

Agata Wilgocka

Monika Klimkowska

2012/09/22
Korespondencyjna Liga

Lekkoatletyczna - zawody miejskie – Chełm

VI

Marek Dubaj

Michał Korzeniewski

Adrian Kubik

Konrad Kucharski

Andrzej Ożóg

Wojciech Pogorzelec

Szymon Popek

Bartłomiej Samuła

Damian Skrzypa

Rafał Smerdel

Kamil Zosiuk

Tomasz Kociuba

 

2013/03/11-11

Koszykówka dziewcząt

- zawody miejskie - Chełm

 

 

 

Marta Sadowska

 

2013/03/08-13

Koszykówka chłopców

- zawody miejskie - Chełm

 

 

 

 

Zdzisław Jaroszczuk

 

2013/02/07

Tenis stołowy drużynowy

- zawody wojewódzkie – Zamość

 

VII

kategoria: dziewczęta

Aleksandra Jeżewska

Adrianna Kwiatosz

Joanna Dąbska

 

2013/01/24

Tenis stołowy drużynowy

- zawody rejonowe – Chełm

 

I

kategoria: dziewczęta

Aleksandra Jeżewska

Adrianna Kwiatosz

Joanna Dąbska

2012/01/16

Piłka ręczna dziewcząt

- zawody rejonowe - Chełm

 

II

Ewelina Antonowicz

Anna Czarnecka

Agata Grzywaczewska

Monika Kozicka

Klaudia Kuszniar

Anna Lachowska

Paulina Leus  

Aleksandra Łukaszewska

Anita Maciejewska

Eliza Matczuk          

Paulina Stodólska    

Agata Wilgocka

Żaneta Wilgocka

Marta Zawadowska

Monika Klimkowska

2013/01/11

Tenis stołowy drużynowy

- zawody miejskie - Chełm

 

I

kategoria: dziewczęta

Aleksandra Jeżewska

Adrianna Kwiatosz

Joanna Dąbska

 

IV

kategoria: chłopcy

Piotr Gadzicki

Jakub Klimiuk

Grzegorz Skorupa

Tomasz Kociuba

 

2012/01/04

Piłka nożna halowa chłopców  - zawody miejskie - Chełm

 

VII

Łukasz Czyżyk

Jakub Gozdur

Krystian Nucia

Łukasz Sieduszewski

Bartosz Sikorski

Oskar Szykuła

Kamil Walczuk

Mateusz Wingert

Konrad Zdolski

Tomasz Kociuba

 

2012/12/18

Piłka ręczna dziewcząt

- zawody miejskie - Chełm

 

II

Ewelina Antonowicz

Anna Czarnecka

Agata Grzywaczewska

Monika Kozicka

Klaudia Kuszniar

Anna Lachowska     

Aleksandra Łukaszewska

Anita Maciejewska

Eliza Matczuk          

Paulina Stodólska    

Agata Wilgocka

Żaneta Wilgocka

Marta Zawadowska

Monika Klimkowska

 

2012/12/12-14

Siatkówka dziewcząt

- zawody miejskie - Chełm

 

IV

Agnieszka Białasz

Justyna Dębicka

Aleksandra Jeżewska

Julia Kaszczuk

Katarzyna Klejnert

Katarzyna Kopeć

Eliza Matczuk

Justyna Michalczuk

Agata Pradun

Joanna Sabarańska

Natalia Szerement

Agnieszka Szymczuk

Aleksandra Teodorowicz

Katarzyna Wierzchoń

Joanna Dąbska

 

2012/12/11-14

Siatkówka chłopców

- zawody miejskie - Chełm

 

IV

Jakub Choma

Łukasz Darmorost

Michał Dębicki

Artur Grochowicz

Kornel Kania

Rafał Koguciuk

Kołodziejczyk Artur

Kołodziejczyk Waldemar

Jacek Kuśmierczyk

Piotr Skrzypczuk

Jarosław Szałas

Jarosław Betiuk

 

2012/12/19

Piłka ręczna chłopców

- zawody miejskie - Chełm

 

IV

Patryk Adamek

Radosław Arciszewski

Mateusz Chudoba

Piotr Gadzicki

Kornel Kania

Maciej Kawalec

Adrian Kubik

Konrad Kucharski

Tomasz Rzeszut

Oskar Szykuła

Kamil Zosiuk

Tomasz Kociuba

 

2012/12/18

Piłka ręczna dziewcząt

- zawody miejskie - Chełm

 

II

Ewelina Antonowicz

Anna Czarnecka      

Agata Grzywaczewska

Monika Kozicka

Klaudia Kuszniar

Anna Lachowska

Paulina Leus

Aleksandra Łukaszewska

Anita Maciejewska

Eliza Matczuk

Paulina Stodólska    

Agata Wilgocka       

Żaneta Wilgocka

Marta Zawadowska

Monika Klimkowska

2012/12/12

Badminton – zawody wojewódzkie - Zamość

I

Magda Drozdowska

Karolina Kmieć

Jarosław Betiuk

 

2012/12/04

Piłka nożna halowa dziewcząt - zawody miejskie - Chełm

 

II

Julia Herda

Justyna Jankus

Aleksandra Jeżewska

Dominika Jędrzejewska

Katarzyna Kopeć

Klaudia Kuszniar

Adrianna Kwiatosz

Emilia Marchwiany

Małgorzata Radoła

Karolina Walczuk

Monika Wawron

Tomasz Kociuba

 

 

 

 

 

 

2012/11/27
Pływanie indywidualne i sztafety - zawody rejonowe - Chełm

 

III

 

Aleksandra Bartylak

Agnieszka Białasz

Martyna Buk

Kinga Komola

Katarzyna Padowska

Agata Pawłoś

Kesja Polak

Katarzyna Sochacz

Agata Wasyluk

Paulina Wolińska

 

Joanna Dąbska

 

II

 

III

 

III

 

styl grzbietowy – Martyna Buk

styl klasyczny –

Katarzyna Padowska

styl dowolny – Agnieszka Białasz

Joanna Dąbska

 

 

III

Jakub Andrzejewski

Karol Gorczycki

Jakub Gozdur

Hubert Jodko

Konrad Koguciuk

Rafał Krupa

Konrad Kucharski

Arkadiusz Łoś

Mateusz Stadnicki

Paweł świca

Marcin Tabaka

 

 

Zdzisław Jaroszczuk

2012/11/27
Pływanie indywidualne i sztafety - zawody miejskie - Chełm

I

Aleksandra Bartylak

Agnieszka Białasz

Martyna Buk

Kinga Komola

Katarzyna Padowska

Agata Pawłoś

Kesja Polak

Katarzyna Sochacz

Agata Wasyluk

Paulina Wolińska

Joanna Dąbska

II

 

I

 

II

 

styl grzbietowy – Martyna Buk

styl klasyczny –

Katarzyna Padowska

styl dowolny – Agnieszka Białasz

Joanna Dąbska

I

Jakub Andrzejewski

Karol Gorczycki

Jakub Gozdur

Hubert Jodko

Konrad Koguciuk

Rafał Krupa

Konrad Kucharski

Arkadiusz Łoś

Mateusz Stadnicki

Paweł świca

Marcin Tabaka

 

Zdzisław Jaroszczuk

2012/11/15

Tenis stołowy indywidualny - zawody wojewódzkie - Hrubieszów

V

Aleksandra Jeżewska

Joanna Dąbska

2012/11/14

Badminton – zawody miejskie - Chełm

I

Magda Drozdowska

Karolina Kmieć

Jarosław Betiuk

2012/11/08

Tenis stołowy indywidualny - zawody rejonowe - Włodawa

I

 

Aleksandra Jeżewska

 

Joanna Dąbska

2012/10/30

Tenis stołowy indywidualny - zawody miejskie - Chełm

 

I

XVII-XXI

kategoria: dziewczęta

Aleksandra Jeżewska

Adrianna Kwiatosz

Joanna Dąbska

 

VIII

XVII-XXIV

XXV-XXX

kategoria: chłopcy

Piotr Gadzicki

Jakub Klimiuk

Grzegorz Skorupa

Tomasz Kociuba

2012/11/09
XXIII Międzynarodowy Bieg Niepodległości

 

-

-

kategoria: dziewczęta

Agata Bukowska

NataliaSokołowska

 

Monika

Klimkowska

 

V

-

-

-

-

-

kategoria: chłopcy
Wojciech Pogorzelec

Radosław Arciszewski

Konrad Kucharski

Kamil Marzec

Maciej Pomiankiewicz

Jarosław Ryszkiewicz

Tomasz Kociuba

WYDARZENIE

MIEJSCE

UCZESTNICY

OPIEKUN

 

2013/04/18

Koszykówka dziewcząt

- zawody wojewódzkie - Krasnystaw

 

V

Bartylak Aleksandra

Białasz Agnieszka

Jankus Justyna

Kołtun Karolina

Kwiatosz Adrianna

Laskowska Kinga

Marchwiany Emilia

Padowska Katarzyna

Paszkiewicz Edyta

Rul vel Sochacz Katarzyna

Szymczuk Agnieszka

Wilgocka Agata

Marta Sadowska

 

2013/03/17

Koszykówka chłopców

- zawody wojewódzkie –

Biała Podlaska

 

V

 

Gadzicki Piotr

Grochowicz Artur

Jadwiszczak Jakub

Kołtun Przemysław

Kubik Adrian

Pałys Jakub

Rzśdkowski Patryk

Rzeszut Tomasz

Słoniec Kamil

Stadnicki Mateusz

Strycharczuk Damian

Szałaj Jarosław

Zelent Adrian

Zdzisław Jaroszczuk

 

2013/04/03

Koszykówka dziewcząt

- zawody rejonowe - Chełm

 

I

Bartylak Aleksandra

Białasz Agnieszka

Godziszewska Ewelina

Jankus Justyna

Kołtun Karolina

Kwiatosz Adrianna

Laskowska Kinga

Marchwiany Emilia

Padowska Katarzyna

Paszkiewicz Edyta

Rul vel Sochacz Katarzyna

Szymczuk Agnieszka

Wilgocka Agata

Płonkowska Joanna

Marta Sadowska

 

 

 

 

2013/03/04

Koszykówka chłopców

- zawody rejonowe - Chełm

 

 

 

I

 

Gadzicki Piotr

Grochowicz Artur

Jadwiszczak Jakub

Kołtun Przemysław

Kubik Adrian

Pałys Jakub

Rzśdkowski Patryk

Rzeszut Tomasz

Słoniec Kamil

Stadnicki Mateusz

Strycharczuk Damian

Szałaj Jarosław

Zelent Adrian

Zdzisław Jaroszczuk

 

2013/03/11-12

Koszykówka dziewcząt

- zawody miejskie - Chełm

 

I

Bartylak Aleksandra

Białasz Agnieszka

Godziszewska Ewelina

Jankus Justyna

Kołtun Karolina

Kwiatosz Adrianna

Laskowska Kinga

Marchwiany Emilia

Padowska Katarzyna

Paszkiewicz Edyta

Rul vel Sochacz Katarzyna

Szymczuk Agnieszka

Wilgocka Agata

Płonkowska Joanna

Zalewska Karolina

Marta Sadowska

 

2013/03/08-13

Koszykówka chłopców

- zawody miejskie - Chełm

 

 

I

 

Gadzicki Piotr

Grochowicz Artur

Jadwiszczak Jakub

Kołtun Przemysław

Kubik Adrian

Pałys Jakub

Rządkowski Patryk

Rzeszut Tomasz

Słoniec Kamil

Stadnicki Mateusz

Strycharczuk Damian

Szałaj Jarosław

Zelent Adrian

Zdzisław Jaroszczuk