KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH 2014/2014



ZADANIA

WOJEW.

REJONOWE

MIASTO

OPIEKUN

Sztafetowe biegi przełajowe

15.10.2013
Tomaszów L.

03.10.2013
Cyców

25.09.2013
ZSO nr 7

Monika Klimkowska

Liga lekkoatletyczna

 

Sztafety 4x100 i

100x200x300x400m

24.10.2013 Puławy

15.05.2014

27.09.2013 Rejowiec Fabryczny

20.09.2013 Chełm

16.04.2014

Chełm

Monika Klimkowska

Tomasz Kociuba

Indywidualne biegi przełajowe - I runda

09.10.2013 Adamów

 

 

Monika Klimkowska

Tenis stołowy indywidualny

 

05.11.2013 Hrubieszów

29.10.2013 Włodawa

23.10.2013

ZSZ nr5

Joanna Dąbska

Tomasz Kociuba

Pływanie indywidualne i sztafety

11.12.2013 Zamość

03.12.2013 Chełm

22.11.2013
I LO

Joanna Dąbska

Zdzisław Jaroszczuk

Tenis stołowy drużynowy

19.02.2014 Zamość

11.02.2014 Chełm

05.02.2014
ZSZ nr 5

Joanna Dąbska

Tomasz Kociuba

Piłka ręczna dziewcząt

26.03.2014 Łuków

18.03.2014 Chełm

03.03.2014
I LO

Monika Klimkowska

Piłka ręczna chłopców

27.03.2014 Puławy

19.03.2014 Chełm

10.03.2014
Hala Miejska

Zdzisław Jaroszczuk

Piłka nożna halowa chłopców

25.02.2014 Chełm

18.02.2014 Chełm

07.02.2014
Hala Miejska

Tomasz Kociuba

Koszykówka dziewcząt

23.04.2014 Biała Podlaska

09.04.2014 Chełm

01.04.2014
I LO

Marta Sadowska

Koszykówka chłopców

24.04.2014 Biała Podlaska

10.04.2014 Chełm

25.03.2014
II LO

Zdzisław Jaroszczuk

Siatkówka dziewcząt

11.03.2014 Biłgoraj

27.02.2014 Chełm

21.02.2014
I LO i II LO

Joanna Dąbska

Siatkówka chłopców

12.03.2014 Biłgoraj

06.03.2014 Świdnik

28.02.2014
I LO i II LO

Jarosław Betiuk

Piłka nożna halowa dziewcząt

 

 

10.12.2013

I LO

Tomasz Kociuba

Badminton

 

 

08.11.2013
SP nr 5

Jarosław Betiuk




ZADANIA

WOJEW.

REJONOWE

MIASTO

OPIEKUN

Sztafetowe biegi przełajowe

16.10.2012
Adamów

05.10.2012
Cyców

02.10.2012
ZSO nr 7

Monika Klimkowska

Liga lekkoatletyczna

Sztafety 4x100 i

100x200x300x400m

24.10.2012 Puławy

16.05.2013 Lublin

28.09.2012
Rejowiec Fabryczny

22.09.2010 Chełm

30.04.2013

Chełm

Monika Klimkowska

Tomasz Kociuba

Indywidualne biegi przełajowe - I runda

10.10.2012 Adamów

Monika Klimkowska

Tenis stołowy indywidualny

15.11.2012 Hrubieszów

08.11.2012 Włodawa

30.10.2012
Hala Miejska

Joanna Dąbska
Tomasz Kociuba

Pływanie indywidualne i sztafety

06.12.2012 Zamość

27.11.2012 Chełm

23.11.2012
I LO

Joanna Dąbska

Zdzisław Jaroszczuk

Tenis stołowy drużynowy

07.02.2013 Zamość

24.01.2013 Chełm

11.01.2013
Hala Miejska

Joanna Dąbska Tomasz Kociuba

Piłka ręczna dziewcząt

14.03.2013 Łuków

16.01.2013 Chełm

18.12.2012
I LO

Monika Klimkowska

Piłka ręczna chłopców

19.03.2013 Puławy

17.01.2013 Chełm

19.12.2012
I LO

Tomasz Kociuba

Piłka nożna halowa chłopców

28.02.2013 Chełm

05.02.2013 Chełm

04.01.2013
Hala Miejska

Tomasz Kociuba

Koszykówka dziewcząt

09.04.2013 Krasnystaw

03.04.2013 Chełm

12.03.2013
I LO

Marta Sadowska

Koszykówka chłopców

11.04.2013
Biała Podlaska

04.04.2013 Chełm

13.03.2013
II LO

Zdzisław Jaroszczuk

Siatkówka dziewcząt

05.03.2013 Biłgoraj

30.01.2013 Chełm

12.12.2012
I LO i II LO

Joanna Dąbska

Siatkówka chłopców

06.03.2013 Kraśnik

29.01.2013 świdnik

13.12.2012
I LO i II LO

Jarosław Betiuk

Piłka nożna halowa dziewcząt

04.12.2012

I LO

Tomasz Kociuba

Badminton

14.11.2012
SP nr 5

Jarosław Betiuk